8 Haziran 2018 reyting sonuçları! İstanbullu Gelin, Aşk ve Mavi, Arka Sokaklar dizileri kaçıncı oldu?

8 Haziran 2018 Cuma günü reyting sonuçları açıklandı! Haftanın son gününde ekranlarda yer alan dizilerden hangisi birinci oldu? İstanbullu Gelin mi, Aşk ve Mavi mi, Payitaht Abdülhamid mi, Arka Sokaklar mı?

Nurşah
09 Haziran 2018 - 10:29
Reyting

8 Haziran 2018 reyting sonuçları açıklandı! Cuma günü televizyon ekranlarında adeta bir yaprak dökümü yaşandı! Sevilen diziler sezon finali yaparak bir bir izleyicilerine veda etti. Sezon finali ile ekrana gelen hangi dizi kaçıncı oldu? Payitaht Abdülhamid, Aşk ve Mavi, Arka Sokaklar, İstanbullu Gelin dizilerinin ayrıntılı incelemesi ve liste haberimizde!

8 Haziran 2018 reyting sonuçları (Total)

18-06/09/8-haziran-2018-reyting-sonuclari.jpg

8 Haziran Cuma reyting sonuçları (AB Grubu)

18-06/09/8-haziran-cuma-reyting-sonuclari.jpg

İstanbullu Gelin AB grubu lideri!

18-06/09/istanbullu-gelin-sezon-finali-reyting.jpg

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizinin sezon finali mi yoksa final mi yapacağına ilişkin söylentiler bir süredir izleyicilerini merak içerisinde bırakıyordu. Kanal, en sonunda gerekli açıklamayı yaparak seyircilerini mutlu etti. Sevilen dizi gelecek sezon da ekranlarda olacak!

İstanbullu Gelin 8 Haziran 2018 reyting sonuç listesinde AB grubunda lider olurken, total grubunda ise sezon finali bölümü ile üçüncü oldu!

Arka Sokaklar total grubunda lider!

Kanal D ekranlarının uzun soluklu dizisi artık bir cuma klasiği haline geldi. Seneler geçse de izleyici kitlesinden hiçbir şey kaybetmeyen aksine gün geçtikçe daha da heyecanlı bölümleri ile seyirci karşısına çıkan sevilen dizi kanalın en çok izlenen dizilerinden birisi haline geldi... Arka Sokaklar 8 Haziran 2018 tarihinde yayınlanan yeni bölümü ile reyting listesinde total grubunda zirveye yerleşti! AB grubunda ise o kadar başarılı olamayan dizi günün sekizinci programı oldu...

Payitaht Abdülhamid sezon finali reyting sonuçları

18-06/09/payitaht-abdulhamid-sezon-finali-reyting.jpg

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi dün akşam sezon finali bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Payitaht Abdülhamid 8 Haziran Cuma reyting sonuç listesinde AB grununun dördüncü programı olurken, total grubunda ise onuncu sıraya yerleşti...

Aşk ve Mavi sezon finali reytingleri

Atv'nin sevilen yöre komedi dizisi de dün akşam sezon finalini yayınladı. Aşk ve Mavi 8 Haziran 2018 reyting sonuçlarında total grubunun altıncı programı oldu. Cuma akşamlarının eğlenceli dizisi AB grubunda ise sezon finali bölümü ile AB grubunda on ikinci oldu...

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat