'Aldırma Gönül' görücüye çıktı!

"Aldırma Gönül" dizisi dün akşam ilk kez izleyici ile buluştu.

resim yok
05 Temmuz 2013 - 14:09
Magazin

"Aldırma Gönül" dizisi dün akşam ilk kez izleyici ile buluştu.

 

Birlikte izlediler


atv'nin yeni dizisinin ilk bölümünü tüm ekip birlikte izledi

Başrollerini, Şahin Irmak, Tülin Özen, Yeşim Ceren Bozoğlu, Çağlar Çorumlu, Nadir Sarıbacak, Bülent Seyran, Asena Tuğal, Meltem Yılmazkaya, İlke Solmaz ile Ulvi Alacakaptan’ın paylaştığı Aldırma Gönül dizisi dün akşam ilk bölümüyle ekrana geldi.

 

Eğlenceli gece


İlk bölümü birlikte izlemek isteyen oyuncu, yapım ekibi ve kanal yöneticileri de Kuruçeşme Balık’ta bir araya geldi.

Eğlenceli bir gece geçiren “Aldırma Gönül”  ekibi ilk yayın öncesinde hayli heyecanlı olduğunu belirtti.

Başrol oyuncularından Tülin Özen dizi ile ilgili:

''Çok güzel bir ekip ile çalışıyoruz. Yönetmeninden oyuncu kadrosuna, teknik ekibi dahil bu kadar uyumlu bir ekiple çalışmaktan dolayı çok mutluyum.

Bu kadar uç karakterler arasında evinin kontrolünü elinde tutmaya çalışan ama aynı zamanda kendi eğlencesini unutmayan, kocasını, babasını, kardeşini ve özelikle de kendisini ihmal etmeyen Gönül gibi güçlü bir kadını oynamak çok farklı ve keyifli bir deneyim oluyor” dedi.

Medyanın Fenomeni Cabbar Baba!

Dizinin huysuz kayınpeder karakteri Cabbar Baba ise ilk bölümden sosyal medyada replikleri ile fenomen hale geldi.
[reklam]
Cabbar karakterine hayat veren Ulvi Alacakaptan rolü hakkında şunları söyledi:

"Cabbarı çok iyi tanıyorum çünkü benim kayınpederim de emekli astsubaydı aslında. Birinci bölümden yüzüncü bölüm gibi karakterlerin nu kadar sevilmesi ve benimsenmesi çok güzel. Eminim bundan sonraki bölümler daha da keyifli olacak, herkesin sevdiği ve benimsediği karakterler çıkacak"  

Aldırma Gönül”; orta direk bir mahallede oturan bir grup arkadaşın günlük hayatlarının, ilişkilerinin eğlenceli hikâyesi. Delikanlılığından ödün vermeyen Mahir (Şahin Irmak) ve onun güzel ve akıllı karısı Gönül’ün (Tülin Özen) sıradan hayatları ve sorunlarını anlatıyor.

Reşitpaşa’da yaşayan Mahir ve Gönül’ün sıradan hayatları Gönül’ün astsubay emeklisi huysuz babası Cabbar’ın aniden evlerine yerleşmesiyle değişecek ve hatta bazen çekilmez olacaktır. “Aldırma Gönül” evlilik, aile, arkadaşlık ve hayat ile ilgili sıcak ve eğlenceli bir hikâye sunuyor.


Karısının ölümünden sonra, Gönül’ün bütün ısrarlı çabalarına rağmen beraber yaşama teklifine karşı çıkan Cabbar, yanlışlıkla kendi evini yakınca mecburen kızının evine yerleşecektir. Damadı Mahir ile başından beri hiç anlaşamayan Cabbar, evin düzenini alt üst edecektir. Üstelik Mahir’in yanına küçük kızı Nefise’yi de alacaktır. Mahir’in hobi odasına yerleşen Cabbar ve Mahir’in çekişmeli mücadelesi daha yeni başlamıştır.

 

 

ALDIRMA GÖNÜL, İLK BÖLÜMÜYLE NE KADAR İZLENDİ? DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat