Aleyna Çakır'ın katil zanlısı Ümitcan Uygun Müge Anlı'yı tehdit etti!

Aleyna Çakır davasında şoke eden gelişmeler yaşanıyor.

Merve Mutlu
18 Eylül 2020 - 14:40
Viral

3 Haziran'da Ankara'daki evinde ölü olarak bulunan 21 yaşındaki Aleyna Çakır'ın ailesi, kızlarının cinayete kurban gittiğini iddia ederek başarılı televizyoncu Müge Anlı'ya başvurmuştu. Kızlarının öldürüldükten sonra intihar süsü verildiğini savunan aile şüpheli olarak da kızlarının erkek arkadaşı Ümit Can'ı işaret ediyordu.

20-09/18/aleyna-cakir.jpg

Tüm oklar ve iddiaların işaret ettiği Ümitcan Uygun sessizliğini korurken geçtiğimiz akşam herkesi şoke eden bir gelişme yaşandı ve şüphelinin annesi Gülay Uygun başına tek el silahla ateş edilmiş halde ölü bulundu. Bu gelişmenin hemen ardından Gülay Uygun'un ölümünün cinayet değil intihar olduğunu öne süren Ümitcan Uygun, kardeşi, babası ve avukatları kamera karşısına geçerek bu sözde intihardan Müge Anlı'nın suçlu olduğunu söylediler. Eşinin cesedinin yanında “Benim ölüm nedenim Müge Anlıdır” yazdığını iddia eden eş, "Benim eşim Türkiye Cumhuriyeti’nin öğretmeni bir kadın kendisini Müge’nin bir kelimesine öldürdü" dedi. 

"Peşini bırakmayacağım!"

20-09/18/mitcan-uygun-1600431636.jpg

Aleyna Çakır gibi Sosyal Hizmetler yurdunda kalan kızların Ümit Can'ın annesi Gülay Uygun tarafından 18 yaşlarını doldurduklarında kötü emellerle düğün, asker eğlencesi ve pavyon gibi yerlere gönderildiği iddialarının gündeme gelmesi, maktulün hakkında soruşturma açılmasına neden olmuştu ve soruşturma kararının hemen ardından gelen bu ölüm haberi kafaları karıştırdı.

Şüpheli ölümün ardından da Aleyna Çakır'ın ölümüne neden olduğu iddia edilen Ümitcan Uygun'un programlarda Çakır'ın ele alınmaya başladığından beri Müge Anlı'yı tehdit ettiği, daha önce de stüdyoya nasıl silah sokabileceğini sorduğu öğrenildi. Müge Anlı ise bu gelişmelerin ardından "Ben gazeteciyim. Bu işin peşini bırakmayacağım. Ne söylerseniz söyleyin, ne yaparsanız yapın ben bu yolumdan dönmeyeceğim. Başka Aleynalar ölsün istemiyorum" dedi.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat