Aliye'nin oğlu Arda bakın nerede ortaya çıktı!

Bazı çocuk yıldızlar, kolay kolay unutulmazlar.

resim yok
02 Temmuz 2013 - 15:08
Magazin

Bazı çocuk yıldızlar, kolay kolay unutulmazlar.

 

İşte onlardan biri

Unutulmayan çocuk yıldızlardan biri de Aliye dizisinin Arda’sı Ayberk Koçar.

 

Aliye'nin oğluydu

Sanem Çelik, Nejat İşler ve Halit Ergenç’in rol aldığı sevilen dizi Aliye’de Sanem Çelik’in oğlunu canlandıran Ayberk Koçar, o dönemde sevimli halleri ve tavırları ile ilgiyle izlendi.

 

Diğer dizisi

Sonraları kısa bür süre Pulsar isimli bir dizide başrolde oynadı ama ekran macerası Aliye kadar uzun olmadı.

 

Ve son olarak...

Bu diziden sonra çok fazla ortalarda görünmüyen Ayberk Koçar; Gizem Karaca ve Berk Oktay gibi genç isimleri buluşturan Star TV’nin yeni dizisi “Benim Hala Umudum Var” dizisinde ortaya çıktı.

 

Nasıl bir rolde?

Gizem Karaca’nın kardeşi Ali olarak ortaya çıkan Ayberk Koçar, çocuk hallerinden çok uzak, bir delikanlı olarak ortaya çıktı.

Aliye, hatırlanacağı üzere başrollerini Sanem Çelik (Aliye), Nejat İşler (Deniz), ve Halit Ergenç’in (Sinan) paylaştığı ve yönetmenliğini ise Kudret Sabancı'nın üstlendiği, iki çocuğu arasında kalan genç güzel bir kadının dramını ve hayatla mücadelesini anlatan televizyon dizisiydi.
[reklam]
Dizide Aliye, evli ve iki çocuklu zengin bir ailenin gelinidir. Büyük bir evde kayınvâlide ve eşinin kız kardeşiyle birlikte yaşamaktadır.

Evliliğinde aradığı mutluluğu bulamayan Aliye, kocası Sinan’ın genç bir kızla kendisini aldattığını tesadüf eseri öğrenir. İki çocuğunu da alarak evden ayrılan Aliye, İstanbul’da yaşayan, diş hekimliği yapan dayısı Feyyaz’ın yanına kaçmaya çalışır.

 

Tren garında kendisini bulan Sinan’ın çocuklarından birisini almasına engel olamaz.

İstanbul’da kendisine yeni bir hayat arayışına giren Aliye, aynı zamanda Sinan’ın aldığı diğer çocuğunu kurtarma telaşındadır.

 

 

BİR DÖNEMİN EFSANESİ KARA MELEK ORTAYA ÇIKTI! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
madmazel19
Ben zaten çocuğu görünce tanıdım, küçükken çok şekerdi.