resim yok
07 Nisan 2014 - 11:09
Magazin

Köpeklerle başı belada!

'Ankara'nın Dikmen'i'nin Cihangir'deki çekimlerinde Bülent Emrah Parlak köpek bakıcılığı işine girdi.

Rol gereği köpekler tasmayı çekince oyuncu;

''Yapmayın sizin yaşınızda koçum var'' diye bağırdı.


İşte detaylar:

 

ÇEKİMLERDE ZORLU ANLAR!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Ankara'nın Dikmen'i dizisinin yıldız oyuncusu Bülent Parlak, dizinin Cihangir, Roma Parkı'nda yapılan çekimlerinde zor anlar yaşadı.

 

KONTROLÜNÜ KAYBEDİNCE...

Rol gereği parkta köpek gezdirmesi gereken Bülent Parlak (Dikmen) bir ara kontrolü kaybetti.

 

SET ÇALIŞANLARINI KAHKAYA BOĞDU

6 köpeği zaptetmekte zorlanan oyuncu set çalışanlarını kahkahaya boğdu.

 

DİZİNİN HİKAYESİ

Dikmen, Ankara'da düğünlerde ve pavyonlarda çalan, her alanda kendini aşmaya çalışan, fakat bunun için yeterli alt yapısı olmayan saf ve temiz bir türkücüdür. Dikmen'in hikayesi bir menajer tarafından ünlü olacağına inandırılıp, varını yoğunu satıp, elinde sazıyla İstanbul'a gelmesiyle başlar. Ne yazık ki kısa bir süre sonra anlayacağı üzere dolandırılmıştır. Önce, karşılaştığı Diyarbakırlı asker arkadaşı taksici Zirek imdadına yetişir, sonra da entelektüel halaoğlu Latif.[reklam]

Nenelerinden miras kalan evde yaşamını süren Latif'in, başta piyano öğretmeni eşi Tilbe ve onun emekli konsolos yardımcısı babası ve operacı annesi tarafından, bu davetsiz misafir hiç hoş karşılanmayacaktır. Defalarca evden kaçırıp göndermek isteseler de, Dikmen her olumsuzluğa uyum sağlayacak, Tilbe'nin yükseltmeye çalıştığı statüsü ve aileden gelen aristokrasisinin karşısında, kırsallığıyla hep büyük sıkıntı yaşayacaktır. Latif ise çoğu kez karısıyla Dikmen arasında kalacak ve durumu idare edecektir. Çünkü Dikmen'in bu evde miras hakkı vardır ve parasını kurtarana kadar gidecek de başka hiçbir yeri yoktur.

Zamanla, Dikmen'in yaşadığı sıkıntılarının yanında, onu bu eve bağlayan bir neden daha oluşmuştur; yan komşuları diyetisyen Dilek'in resim öğrencisi kızı güzeller güzeli Beste. Farklı tarzları yüzünden aşkını platonik yaşayan Dikmen, evin küçük oğlu Sonat için eğlenceli, renkli bir dünya, evin yardımcısı Tahliye içinse rüyalarının beyaz atlı prensidir.

Her zaman haksızlığa karşı gelen, zayıfın güçsüzün yanında olan Dikmen, elinde sazı ve kırsallığıyla, çoğu zaman komik duruma düşecek fakat naifliğini, iyi niyetini ve özünü hep koruyacaktır.

Önce parasını kurtarmak, ardından da hayal ettiği gibi ünlü bi türkücü olmak ve Beste'nin kalbini kazanmak isteyen Dikmen'in, kentli ailesiyle mücadelesi hiç bitmeyecektir.

 

EĞLENCE SÜRÜYOR!

Ankara'nın Dikmen'i yeni bölümüyle Çarşamba akşamı 20.00'de Kanal D ekranlarında olacak.

 

 

'ANKARA'NIN DİKMEN'İ' 5. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları