ATV'de iki yeni yaz dizisi başlıyor

İki dizi için geri sayım başladı

resim yok
26 Haziran 2015 - 04:41
İptal - Onay

Reyting rekortmeni dizi ve programların kanalı atv'de yayınlanacak iki dizinin yayın günleri belli oldu. Yetimhanede yaşayan kızların hikayesini anlatan ve Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz ile Mehmet Aykaç'ın rol aldığı 'Kırgın Çiçekler', 29 Haziran Pazartesi günü ekrana gelecek.

 

Bir kabadayının hayatını anlatan, Yavuz Bingöl, Deniz Uğur, Bekir Aksoy, Ali Ersan Duru ve Burcu Binici gibi isimlerin oynadığı 'Aşk Zamanı' ise 2 Temmuz Perşembe günü yayın hayatına merhaba diyecek. 'Kırgın Çiçekler' dizisi, 16 yaşında üvey baba tacizine uğrayan ve annesi tarafından yetimhaneye bırakılan 'Eylül'ün yaşadıklarına odaklanıyor. 

 

YENİ HAYATI ZOR OLACAK

Aşk Zamanı'nda ise mafya babası 'Orhan'ın değişen hayatı ekrana taşınıyor. Karısı 'Güliz' ölüm döşeğindeyken 'Orhan'ı kanun dışı işler yapmaya tövbe ettiriyor. Ege'de bir kasabada beş kızı ve ailesiyle yeni bir hayata yelken açmayı planlayan 'Orhan' için o hayat sandığı gibi kolay olmaz. 

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları