Ayla Çelik Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için yeni bir şarkı yazdı!

Salı günlerinin değişmeyen reyting birincisi EDHO'da izleyenleri bir sürpriz bekliyor. Ayla Çelik Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için yeni bir şarkı yazdı. Bu akşam seyircisiyle Atv ekranında buluşacak olan dizide yeni bir şarkı yayınlanacak.

Berfu Gürle
05 Aralık 2017 - 11:39
Gündem

Bağdat şarkısı ile dillere pelesenk olan Ayla Çelik Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için yeni bir şarkı yazdı. Bu haber ile hayranlarını heyecanlandıran başarılı şarkıcı, bu akşam yayınlanacak yeni bölümü özel bir şarkıyı paylaşıyor. 

Salı ekranları Atv'de yayınlanan reytingin bir numaralı dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümde seyirciyle paylaşılacak parçanın sözleri Ayla Çelik’e, müziği ise Ayla Çelik ve Kemal Sahir Gürler’e ait olan Dikensiz Gül şarkısı hem Çelik hayranlarına hem de EDHO severlere yeni bir heyecan yaratacak. 

17-12/05/ayla-celik-dikensiz-gul-sarkisi-edhoda.jpg

Dikensiz Gül adlı şarkı 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisi için yeni bölüme özel olarak hazırlandı. Hızır ile Meryem'in yaşadığı çatışmalar sonrasında bu şarkı diziye yeni bir soluk katacak. Yeni bölümde daha önce hiç bir yerde dinlemediğiniz Ayla Çelik'in şarkısı Dikensiz Gül'ü kaçırmayın.

 

 

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat