Ben Onu Çok Sevdim dün akşamki bölümüyle yine çok konuşuldu!

Başvekil Adnan Menderes'in dönemin çalkantılı süreçlerinde yaşadığı siyaset yolculuğunun yanı sıra eşi ve aşkı arasında kalmasının anlatıldığı Ben Onu Çok Sevdim, 17 Eylül Salı akşamı ikinci bölümüyle ekrana geldi.

resim yok
18 Eylül 2013 - 12:37
Magazin

Başvekil Adnan Menderes'in dönemin çalkantılı süreçlerinde yaşadığı siyaset yolculuğunun yanı sıra eşi ve aşkı arasında kalmasının anlatıldığı Ben Onu Çok Sevdim, 17 Eylül Salı akşamı ikinci bölümüyle ekrana geldi.

 

SOSYAL MEDYADA KONUŞULDU

Adnan Menderes’in ölüm yıldönümü olmasının etkisi ile #adnanmenderes etiketi aldığı yorumlarla Twitter Dünya ve Twitter Türkiye TT listesinin ilk sırasına kadar yükseldi.

 

NELER YAŞANDI?

Dizinin ikinci bölümünde;

Ayhan Aydan evinde Adnan Menderes’i beklerken, kapıyı çalanın kocası Ferit Alnar olduğunu gördü.

Ferit Alnar hazırlanan özel masayı gördüğünde Ayhan'ın onu aldattığından kuşkulanarak Ayhan'a saldırdı. Bu sırada kapıya gelen Adnan Menderes ise durumu fark edip uzaklaştı.

Ardından Adnan Menderes Ayhan Aydan'a kocasını tedavi ettirme teklifinde bulundu.

 

AYDAN'IN KARARI

Fakat Aydan bu tekliften ve Menderes’in ilgisinden rahatsız oldu. Menderes'e aşık olmaktan ve kocasından korkan Aydan, oğlunu alıp Roma'ya yerleşme kararı aldı.

 

HEYECAN DOLU KONUŞMA

Ben Onu Çok Sevdim dizisinde Adnan Menderes'i canlandıran Mehmet Aslantuğ yaptığı heyecan dolu konuşmasıyla büyüledi.

Etem Menderes’in bulduğu bir mektup ise ortalığı karıştırdı. Mektupta, Demokrat Parti iktidarına karşı ordu içinde cuntacı bir askeri yapılanmadan bahsediliyordu.

Askeri cuntayla mücadele eden Menderes, bu yolda canını vermeye razı bir şekilde halkına hizmet etmek istiyor.[reklam]

Bir albayın kendisine gönderdiği mektupla darbe planları yapıldığını öğrenen Adnan Menderes, Meclis'te İsmet İnönü'nün gözlerine bakarak ateşli bir konuşma yapıyor.

 

KORKUSUZLUĞUNU İLAN ETTİ

Darbeyle birlikte kendisinin ve ailesinin asılma tehlikesiyle karşı karşıya olan Adnan Menderes, mecliste yaptığı konuşma ile korkusuzluğunu ilan etti.

Bölüm sonunda Ayhan Aydan en yakın arkadaşı Şadan’la birlikte evine döndüğünde karşısında Adnan Menderes’i buldu.

Yapımcılığını Pana Film’in, yönetmenliğini Mehmet Bahadır Er'in, senaristliğini ise Seda Altaylı’nın yaptığı 'Ben Onu Çok Sevdim'de Mehmet Aslantuğ (Adnan Menderes), İdil Fırat (Berin Menderes) ve Birce Akalay (Ayhan Aydan) başrolleri paylaşıyor.

 

 

BEN ONU ÇOK SEVDİM YILDIZLARINDAN BİRCE AKALAY'IN AÇIKLAMALARI BURADA!

 

BEN ONU ÇOK SEVDİM 3. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın!

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat