Benim İçin Üzülme'de şoke eden final! [Video]

Benim İçin Üzülme'nin sezon finaline gelinlikler içinde vurulan Buke'nin dramı damgasını vurdu.

resim yok
12 Haziran 2013 - 13:33
Magazin

Benim İçin Üzülme'nin sezon finaline gelinlikler içinde vurulan Buke'nin dramı damgasını vurdu.

 

Sezon finali zamanı


atv'de yayınlanan "Benim İçin Üzülme" dizisi sezon finaliyle ekranlara geldi.

Sezon finalinde bu zamana kadar mutluluğu bir türlü yakalamayan Niyazi ve Buke'nin düğünü vardı. Ancak mutlu günleri Harun yüzünden kana bulandı.

Sevgisine karşılık göremeyen Harun, beyaz gelinlik giyen Buke'yi vurdu.

 

Sorular...

Buke yaşıyor mu? Niyazi ve Buke hayatlarına kaldıkları yerden devam edebilecekler mi?

Tüm soruların yanıtları gelecek sezon yayınlanacak olan bölümde açığa çıkacak.

Sezon finali bölümünün özeti şöyleydi:

Avcıoğlu ailesi tatlı bir düğün telaşı içerisindedir. Uçurumdan atlayan Harun, kaçak durumuna düşer. Mustafa, Orhan’ın vurulmasını engellemeye çalışırken, Şahin ve Nazarasındaki ilişkiye tanık olan Bahar bir karar vermek zorundadır.

Bu zorlu süreçte Bahar’ın destekçisi Sinan olacaktır. Irmak, sağlık sorunları nedeniyle kaldırıldığı hastanede, doktorun açıklaması üzerine büyük bir şok yaşar. Niyazi ve Buke nikah masasına oturur.

Genç çift bu sefer aradıkları mutluluğu yakalayabilecek midir?

[reklam]

Dizi hakkında

Birbirinden farklı hikayeleri, güçlü ve renkli karakterleriyle, apayrı coğrafyalarda, farklı dillerde anlatan; İstanbul' dan Batum' a, Kars' tan Artvin Hopa' ya kadar uzanan bir aşk masalı 'Benim İçin Üzülme' yüreğinize dokunuyor

Karadeniz' in iki köklü ailesinin oğulları kankardeşler Niyazi ve Harun, babasıyla birlikte Karadeniz'e mevsimlik işçi olarak gelmiş olan dünyalar güzeli doğulu kız, Buke' ye aşık olurlar… Bu aşk, iki aileyi de sonu gelmez acılara sürükleyecek, geri dönülmez bir çatışmanın fitilini ateşleyecektir. Diğer yandan, Avcıoğlu ailesinin yıllardır evinden uzak kalan başarılı, zeki ve yakışıklı oğlu Sinan, onu öz oğlu gibi seven maden kralı ŞahinYılmaz'ın genç ve güzel eşi Kılıçoğlu'larından Bahar'la tanışacaktır...

 

Şahin'in işlerinin başına geçirmek istediği Sinan ve karısı Bahar'ı; iki ailenin aklına bile getirmek istemeyeceği çok farklı bir gelecek bekliyordur. Ayrıca dedesinin baskılarına boyun eğmeyip Batum'da bale eğitimi almak isteyen Birgül ile her şeye rağmen hayata tutunmaya çalışan zihinsel özürlü abisi Orhan, hayalleri için önlerine çıkan tüm engelleri aşmaya çalışacak ve sonuna kadar mücadele edeceklerdir.

 

İşte sezon finalinin heyecan dolu son dakikaları

 

 

BENİM İÇİN ÜZÜLME - Tansel Öngel 'Ou Nana' klibi için tıkla!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat