Benim İçin Üzülme'nin Niyazi'si Tansel Öngel ile keyifli sohbet!

Yeni sezonda devam edecek dizilerden Benim İçin Üzülme'nin Niyazi'si Tansel Öngel soruları cevapladı.

resim yok
13 Temmuz 2013 - 03:23
Röportaj

'Benim İçin Üzülme' dizisinin sezon finalinde mutluluğu bulan Niyazi (Tansel Öngel), ''Aylarca hep kamera önündeydim. Şimdi film izleyerek yorgunluk atıyorum'' dedi.

 

Samimi sohbet


Yeni sezonda devam edecek dizilerden ‘Benim İçin Üzülme’nin Niyazi’si Tansel Öngel soruları cevapladı.

-Geçen sezon nasıl geçti?

Yoğun bir sezon geçirdiğimiz için, dizi ve film izleyemedim. Ancak tatil arasında bu sene çekilen ödüle aday Türk ve yabancı filmleri izleyerek geçiriyorum.

Bu yılın en beğendiğim işlerinden biri ‘Kayıp Şehir’di. Senaryosu ve oyunculuğuyla müthişti. ‘Karadayı’da da reytinglerden de anlaşılacağı üzere sezon boyunca yükselen bir ivme vardı.

Ve tabii ki ‘Benim İçin Üzülme.’ Farklı bir hikayeyle güçlü bir giriş yaptık, çok çalıştık ve sezon boyunca da bunun karşılığını gördük.

-Dizi yeni sezonda da devam edecek... Başka projeleriniz var mı?

Benim İçin Üzülme devam ediyor. Yaz tatilimde, hem çok yorgun olduğum için hem de fazla zamanım olmadığı için gelen teklifleri değerlendiremedim.

-Ramazanın sizin için önemi ve manası nedir?

Hissi olarak çok önemli bir ibadet olduğunu düşünüyorum orucun. Kendi bedeninde, kendi inancını sınamak ve nefsini eğitmektir oruç ve tüm ibadetlerde olduğu gibi, insanın kendisiyle Allah arasında olan bir yolculuktur.
[reklam]
-Bu ayda insanlık için özel bir dileğiniz var mı?

Ben, oruç tutanın da tutmayanın da iftar sofralarında oturduğu ve oruç tutmayanların top atılıncaya kadar beklediği, oruç tutanların da tutmayanlara saygı gösterdiği ve onlar için dua ettiği, gerçekten ruhların kardeşliğinin yaşandığı ramazanlar geçirdim.

İnanç, çok kişisel bir yolculuktur. Dünyadaki herkesi Yaradan’ın yansıması olarak görmek gerektiğine inanıyorum. O zaman her gün, Ramazan’da tutulan oruç kadar kutsal olur.

Hiçbir siyasi argümanın iftar sofralarına karışmadığı, bulaşmadığı, insanların ruhen kardeş olduğuna inandığı, nice Ramazanlar olsun...

 

 

BİR DİZİ AŞKI DAHA! HANGİ İKİ OYUNCU AŞK YAŞIYOR?

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat