Bir Zamanlar Çukurova nasıl bu kadar başarılı oldu?

Atv ekranlarının sevilen dizisi her yeni bölümü ile çıtayı giderek yükseltiyor. Bir Zamanlar Çukurova'nın kısa sürede bu kadar büyük bir başarı kazanmasının sırrı ne?

Nurşah
06 Aralık 2018 - 11:26
Yeni Bölüm

Geçtiğimiz Eylül ayında yayın hayatına başlayan dizi kısa sürede izleyicilerden büyük bir başarı kazandı. Yayınlandığı ilk günden itibaren perşembe akşamlarının en sevilen dizilerinden birisi haline gelen dizinin başarısının sırrı da merak ediliyor. Bir Zamanlar Çukurova nasıl bu kadar başarılı oldu? Yüksel Aytuğ bu sorunun cevabını köşesine taşıdı...

 18-12/06/atv-bir-zamanlar-cukurova-basari.Jpeg

"Dönem dizisi eğer sizi gerçekten de o döneme götürüyorsa 'tamam' demektir."

"Dönem dizisi eğer sizi gerçekten de o döneme götürüyorsa tamam demektir." sözlerini kullanan yazara göre dizinin bu kadar izlenmesinin en büyük sebeplerinden birisi de müzik seçimlerinin oldukça başarılı olması. Pek çok izleyicinin de severek katılacağı bu durum, dizinin en mükemmel anlarında insanları maziye götüren şarkıların ve müziklerin seçilmiş olması olarak karşımıza çıkıyor.

Tüm bunların yanında Atv ekranlarının sevilen dizisini ilk bölümden itibaren ilgiyle izleyenler; dizideki oyunculukların, konu ve mekan seçimlerinin ve çekim kalitesinin de o geçmiş zaman hissini oldukça başarı ile yansıttığını dile getiriyorlar...

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat