Bir Zamanlar Çukurova'da Ercüment Yılmaz'ı vurdu! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova'da ağır yaralanan Yılmaz'a ne olacak? 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Nurşah
10 Mayıs 2019 - 11:35
Yeni Bölüm

atv ekranlarının büyük bir ilgiyle takip edilen tarihi dönem dizisi Bir Zamanlar Çukurova'nın ekrana gelen son bölümünün final sahnesi, izleyicileri büyük bir şaşkınlığa uğrattı! Ercüment, Yılmaz'ı vurdu!

19-05/10/bir-zamanlar-cukurova-yilmaz-vuruldu.jpg

Yılmaz ağır yaralı!

Sevilen dizinin ekrana gelen her bölümü büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Çukurova'da mutlu günlerin geleceği düşünülürken, ortalık yeniden karışacak gibi görünüyor... Dizinin oyuncu kadrosuna geçtiğimiz bölümlerde dahil olan Ercüment'in gerçek yüzü, büyük bir merak konusu haline gelmişti. İlk anlarından itibaren merak uyandıran bu karakter; izleyicilerin yüreklerini ağızlarına getirecek bir harekete imza attı!

19-05/10/bir-zamanlar-cukurova-yilmaz-olecek-mi.jpg

Ercüment, düğün esnasında gözüne kestirdiği Gülten'e dere kenarında saldırmaya çalışmıştı. Yılmaz'ın bu sahneye şahit olması ile işler de oldukça şiddetli bir hal aldı. Hiç tereddüt etmeden silahını çıkartan Ercüment, Yılmaz'a ateş etti! Bir kez daha ağır bir yara alan Yılmaz'ın durumu ise izleyicileri korkuttu. Yılmaz'a ne olacak ve bu yaptığının ardından Ercüment Çukurova'da nasıl karşılanacak büyük bir merak konusu...

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Büyük bir heyecan ve merakla beklenen Bir Zamanlar Çukurova'nın 33. bölüm fragmanı henüz izleyici ile paylaşılmadı. Sevilen dizinin fragmanları genellikle hafta sonları yayınlanıyor. Gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz...

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanının buradan izleyebilirsiniz...

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat