Bir Zamanlar Çukurova'da Züleyha akıl hastanesinde! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

atv ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova heyecan dolu bir bölümle izleyici karşısına çıktı! Züleyha kendini akıl hastanesinde buldu..

Nurşah
12 Nisan 2019 - 10:14
Yeni Bölüm

Tims&B Productions imzası taşıyan Bir Zamanlar Çukurova dizisi dün akşam 28. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. İntihar girişiminde bulunan Züleyha gözünü akıl hastanesinde açtı! Züleyha akıl hastanesinden çıkabilecek mi?

19-04/12/bir-zamanlar-cukurova-zuleyha-akil-hastanesi.jpg

Bir Zamanlar Çukurova'da Züleyha akıl hastanesinde!

Bir önceki bölümde intihar ettiği sahneler ile izleyicileri telaşlandıran Züleyha, yeni bölümde kendisini akıl hastanesinde buldu ve yaşadığı büyük şok eşliğinde deli olmadığını doktor ve hemşirerelere kanıtlamak için çabaladı. Demir ise hapisten çıktıktan sonra, Züleyha'nın intihar ettiğini ve Elazığ'da bir akıl hastanesinde tutulduğunu öğrendi. Eşini hastaneden çıkartmak için yola çıkan Demir, Hünkar'ın onu durdurmasına da aldırmadı... Züleyha hastanedeyken dışarda da işler oldukça karmaşık bir hal aldı.

 19-04/12/bir-zamanlar-cukurova-28-bolum.jpg

Müjgan'ın geri dönmesini sağlayan Yılmaz'ın, Züleyha tarafından gönderilen mektuptan hala haberi yok. Mektup ise önce okula sonra da eve doğru uzun bir yolculuk yaptı fakat Yılmaz'a ulaşacak mı büyük merak konusu... Tüm merak edilenler Bir Zamanlar Çukurova'nın heyecanla beklenen yeni bölümünde izleyici karşısında cevap bulacak!

Bir Zamanlar Çukurova 29. bölüm fragmanı

Büyük bir merakla beklenen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığında sizlerle paylaşacağız...

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat