Bir Zamanlar Çukurova'da Züleyha hamile! 34. bölüm fragmanı yayınlandı!

atv ekranlarının büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde izleyicileri büyük bir sürpriz bekliyor: Züleyha hamile!

Nurşah
17 Mayıs 2019 - 11:08
Yeni Bölüm

atv ekranlarının ilgiyle takip edilen dönem dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da Züleyha hamile!  Bir Zamanlar Çukurova 34. bölümde neler olacak? Sevilen dizinin yeni bölüm fragmanı izleyici yayınlandı!

19-05/17/bir-zamanlar-cukurova-zuleyha-hamile.jpg

Bir Zamanlar Çukurova'da Züleyha hamile!

Dün akşam ekrana gelen son bölümde; Seher'in, bebeğin Demir'den olduğunu iddia etmesine rağmen Demir'in bu bebeğin babası olamayacağını söylemesi güne damgasını vurdu... Sevilen tarihi dönem dizisinin heyecanla takip edilen bölümü ile, hem total hem de AB grubu listelerinde birinci sıranın sahibi oldu!

Yayınlanan bölümün ardından izleyici karşısına çıkan 34. bölüm fragmanı ise büyük bir şaşkınlıkla karşılandı! Hastanede Züleyha'nın yanında bir araya gelen Çukurova'nın sakinleri, Müjgan'ın ağzından dökülen; "Tebrik ederim Züleyha, ikinci kez anne olacaksın" sözlerini duymaları ile büyük bir şaşkınlık yaşadılar...

 19-05/17/bir-zamanlar-cukurova-34-bolum.jpg

Adnan'ın kendi öz çocuğu olmadığını bilen Demir, bu haber karşısında nasıl bir tepki verecek? Demir'in bebek sahibi olamayacağını bilen Hünkar ve konuşulanlara şahit olan Yılmaz neler yapacak? Bu bebek haberi, Çukurova'da tüm dengeleri değiştirecek gibi görünüyor... Bir Zamanlar Çukurova merakla beklenen yeni bölümü ile 23 Mayıs Perşembe akşamı izleyici karşısında olacak...

Bir Zamanlar Çukurova 34. bölüm fragmanı

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat