Birol Güven'den Çocuklar Duymasın açıklaması! 2023'te tekrar ekranlarda

2002'den beri çeşitli zaman aralıklarında izleyicisi ile buluşan Çocuklar Duymasın yeniden ekrana gelecek mi?

Nurşah
18 Nisan 2019 - 14:27
Gündem

Kanal D ekranlarının uzun soluklu dizisi Çocuklar Duymasın geçtiğimiz hafta final yaparak izleyicilerine veda etti... Birol Güven, sevilen dizi hakkında umut verici çeşitli açıklamalarda bulundu!

19-04/18/ocuklar-duymasin-final-mi-yapti.jpg

"Çocuklar Duymasın 2023'te tekrar ekranlara dönecek." 

Birol Güven, geçtiğimiz gün katıldığı bir etkinlikte, kendisine yöneltilen soruları cevaplandırdı. Yapımcı ve senarist kimliği ile öne çıkan isim, Çocuklar Duymasın dizisinin geleceğine yönelik açıklamalarda da bulundu... Hürriyet'te yer alan habere göre; Birol Güven Çocuklar Duymasın dizisinin şimdilik final yaptığını belirtti ve şunları söyledi:

Değişen dünya, yaşam stilimiz, Türk toplumundaki değişimler gerçekleştikten sonra yeni senaryolarla tekrar geleceğiz. Bugünü yeteri kadar anlattığımızı düşünüyoruz. 2023'te geri dönüp neler değişti diye yapabiliriz gündelik hayatı. Değişik dönemlerde 2002'den beri aralar vererek devam ediyoruz. Şimdi hedef 2023 gibi gözüküyor. Çocuklar Duymasın 2023'te tekrar ekranlara dönecek. 2023 herkesin dilinde, hepimiz merak ediyoruz Cumhuriyetin 100. yıl dönümünü. Herkeste bir 2023 hedefi var çünkü herkes diyor ki 2023'te çok şey değişecek. Bunu da birinin anlatması gerekiyor. Bunu da eskiyle kıyaslayarak en iyi Çocuklar Duymasın anlatır.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat