Bugünün Saraylısı ekibi toplandı!

Ekranların iddialı yapımlarından biri olmaya aday olan 'Bugünün Saraylısı' dizisinin ekibi, ilk bölümü Kozzy AVM'de bulunan Avşar Sinemaları'nda hep birlikte seyretti.

resim yok
08 Kasım 2013 - 10:11
Magazin

Ekranların iddialı yapımlarından biri olmaya aday olan 'Bugünün Saraylısı' dizisinin ekibi, ilk bölümü Kozzy AVM'de bulunan Avşar Sinemaları'nda hep birlikte seyretti.

 

Neler yaşandı? Detaylar şöyle:

 

BİRLİKTE SEYRETTİLER

Yarın ATV ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan 'Bugünün Saraylısı' dizisinin oyuncu ve prodüksiyon ekibi, dizinin ilk bölümünü Kozzy AVM'de bulunan Avşar Sinemaları'nda birlikte seyretti.

 

HAYRANLARIYLA BULUŞTULAR

Dizinin genç oyuncuları Cansu Tosun, Ali Ersan Duru ve Serhat Teoman da bu sayede hayranlarıyla bir araya gelmiş oldu.

 

'KATİBOĞLU AİLESİ' ZOR DURUMDA

Refik Halit Karay'ın eserinden uyarlanan, yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın üstlendiği ve başrollerinde Selçuk Yöntem, Nazan Kesal, Serhat Teoman gibi isimlerin yer aldığı 'Bugünün Saraylısı'; ATV'nin iddialı dizilerinden biri olarak gösteriliyor.

Kökleri saraya dayanan 'Katiboğlu Ailesi', maddi anlamda zor günler geçirmektedir. 'Ata Katiboğlu' da ailenin iki asırdır ikamet ettiği yalıyı satışa çıkarmak zorunda kalır.

 

KADRO ÜNLÜ DOLU

Refik Halit Karay'ın romanından uyarlanan 'Bugünün Saraylısı' dizisini Kudret Sabancı yönetiyor. Dizide; Ali Ersan Duru'nun yanı sıra Selçuk Yöntem, Serhat Teoman ve Nazan Kesal gibi isimler rol alıyor.

Yapımcılığını Şükrü Avşar'ın, yönetmenliğini ise Kudret Sabancı'nın üstlendiği 'Bugünün Saraylısı, kökleri saraya dayanan Katiboğlu Ailesi'nin yaşadığı zor günlere odaklanıyor.[reklam]

NE ANLATIYOR?

Dizinin konusu şöyle:

Kuyumculuk mesleğini atalarından devralan 'Saraylı Bey' lakaplı 'Ata Katiboğlu', ailenin iki asırdır ikamet ettiği yalıyı satışa çıkarmak zorunda kalır. Statülerini kaybetmek üzere olan karısı 'Üftade' ve kızı 'Feride' bu durumdan hoşnutsuzdur.

 

BEKLENMEDİK ALICI

Yalıya beklenmedik bir alıcı çıkar. Hayatında Kayseri'deki bağ evinden başka bir yer görmemiş olan genç, güzel ve milyoner 'Ayşen'; 'Bugünün Saraylısı' olarak yalıya yerleşir. Yalının bu şekilde el değiştirmesiyle 'Ayşen'le beraber herkesin de hayatı değişir.

 

http://img33.imageshack.us/img33/9117/gmz4.jpg

 

SELÇUK YÖNTEM'İN SAMİMİ AÇIKLAMALARI BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat