Bugünün Saraylısı'na sıkı hazırlanıyor!

Ekim ayında ATV'de yayınlanmaya başlayacak olan 'Bugünün Saraylısı'nda rol alan oyuncu Ali Ersan Duru, dizi çekimlerinden arta kalan zamanını spor yaparak geçiriyor.

resim yok
26 Eylül 2013 - 09:53
Magazin

Ekim ayında ATV'de yayınlanmaya başlayacak olan 'Bugünün Saraylısı'nda rol alan oyuncu Ali Ersan Duru, dizi çekimlerinden arta kalan zamanını spor yaparak geçiriyor.

 

DÜZENLİ SPOR

Sabahları erken kalkan Duru; her gün bir saat yürüyor, ayrıca spor salonunda çalışmayı da ihmal etmiyor.

 

''MUTLULUK VERİYOR''

Bu sayede vücudunda 'baklava' diye tabir edilen göbek kaslarının oluştuğunu söyleyen Duru, spor yaptığı için kendisini hem mutlu, hem de güvende hissettiğini belirtiyor.

 

FİLM DE İZLİYOR

Duru, boş vakitlerinde spor yapmanın yanı sıra film izlediğini söylüyor.

 

KADRO ÜNLÜ DOLU

Refik Halit Karay'ın romanından uyarlanan 'Bugünün Saraylısı' dizisini Kudret Sabancı yönetiyor. Dizide; Ali Ersan Duru'nun yanı sıra Selçuk Yöntem, Serhat Teoman ve Nazan Kesal gibi isimler rol alıyor.

Yapımcılığını Şükrü Avşar'ın, yönetmenliğini ise Kudret Sabancı'nın üstlendiği 'Bugünün Saraylısı, kökleri saraya dayanan Katiboğlu Ailesi'nin yaşadığı zor günlere odaklanıyor.

 

NE ANLATIYOR?

Dizinin konusu şöyle:

Kuyumculuk mesleğini atalarından devralan 'Saraylı Bey' lakaplı 'Ata Katiboğlu', ailenin iki asırdır ikamet ettiği yalıyı satışa çıkarmak zorunda kalır. Statülerini kaybetmek üzere olan karısı 'Üftade' ve kızı 'Feride' bu durumdan hoşnutsuzdur.

 

BEKLENMEDİK ALICI

Yalıya beklenmedik bir alıcı çıkar. Hayatında Kayseri'deki bağ evinden başka bir yer görmemiş olan genç, güzel ve milyoner 'Ayşen'; 'Bugünün Saraylısı' olarak yalıya yerleşir. Yalının bu şekilde el değiştirmesiyle 'Ayşen'le beraber herkesin de hayatı değişir.[reklam]

DURU'NUN KARİYERİ

Oyunculuğa 18 yaşındayken karar verdi. Osmangazi Üniversitesi Maliye Bölümü'nden mezun oldu. Aynı dönem içinde amatör tiyatro hayatına başladı.

Öncelikle Osmangazi Üniversitesi Tiyatro Topluluğu ile çalışmaya başladı. 2008'de Diyalog Sanat'ta ilk oyunculuk eğitimini aldı.

Ardından Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları'na katıldı. Üç yıllık bir tiyatro eğitimi aldı. Aynı dönem içerisinde kamera oyunculuğu workshopları da aldı.

Filmografisi

Lale Devri (dizi) (2010) - Konuk Oyuncu (25 Bölüm)
Başrolde Aşk (2011)
Hayat Devam Ediyor (2011) - Berat Altındağ
Yağmurdan Kaçarken (2013) - Korkmaz

 

 

YENİ ROLÜ İÇİN ADETA ERİDİ! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat