Çocuklar Duymasın'dan Anneler Günü'ne özel klip!

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Çocuklar Duymasın yaklaşmakta olan Anneler Günü için özel bir klip hazırladı!

Nurşah
09 Mayıs 2018 - 14:17
Yeni Bölüm

Ekranlarda uzun süredir severek izlediğimiz bir dizi Çocuklar Duymasın. Dizinin 2002 senesinde başlayan ekran yolculuğu, aralar verseler de günümüze dek devam etti. Bu süreçte dizinin kadrosu ayrılıklar da yaşadı, yeni oyunculara da merhaba dedi. Sevilen dizi önümüzdeki pazar günü Anneler Günü'nde yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Anneler Günü'nü unutmayan Çocuklar Duymasın'dan bu özel güne, özel klip yayınlandı!

Çocuklar Duymasın Anneler Günü klibi

Çocuklar Duymasın ekibinin Anneler Günü için hazırladığı klipte 2006 senesinde vefat eden ve Kötü Kadın Müzeyyen rolü ile gönüllerimize taht kuran usta oyuncu Ayşen Tekin de unutulmadı!

18-05/09/kotu-kadin-muzeyyen.jpg

Kötü Kadın Müzeyyen (Ayşen Tekin) kimdir?

2 Mart 1953 senesinde doğdu. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü'nden mezun oldu. 1970 yılında tiyatro dünyasına adım attı. İlk deneyimlerini Tevfik Gelenbe Tiyatrosu'nda edinen sanatçı, Lale Oraloğlu Tiyatrosu, Ankara Birlik Tiyatrosu, Tuncay Özinel Tiyatrosu gibi topluluklarda çalıştı. Aynı zamanda bir seslendirme sanatçısı da olan Tekin, kamera karşısına geçerek, sinema ve dizi filmlerde de rol aldı.

Çocuklar Duymasın dizisindeki Müzeyyen rolüyle tanınan sanatçı, geçirdiği guatr ameliyatı sonrasında yüksek ateş ve nefes darlığı nedeniyle 28 Temmuz 2006'da İstanbul'da yaşamını yitirdi.

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat