Deniz Çakır Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosundan çıkartıldı mı?

Üç sezondur Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan sevilen oyuncu Deniz Çakır kadro dışı mı bırakıldı? Detaylar haberimizde!

Nurşah
11 Ağustos 2018 - 11:00
Magazin

Atv ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Oktay Kaynarca ile başrolde yer alan sevilen oyuncu Deniz Çakır yeni sezonda dizinin kadrosunda yer almayacak...

18-06/13/edho-sezon-finali-reyting.jpg

Deniz Çakır kadro dışı!

Milliyet'in haberine göre son günlerde özel hayatı ile sık sık gündeme gelen başarılı oyuncu, yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yapımcısı Raci Şaşmaz tarafından kadro dışı bırakıldı! Yapımcının, Deniz Çakır'ın özel hayatı ve alkollü görüntüleri ile gündeme gelmesinin sıklığından rahatsız olduğu da bu ayrılığın sebepleri arasında gösteriliyor.

Geçtiğimiz dizi sezonunda Sanem Çelik'in karakteri gereği diziden ayrılmasından sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosunda meydana gelen bu önemli değişikliğin sonucunda da yeni bir kadın oyuncu arayışının başlatığıldığı da gündeme gelen haberler arasında yer alıyor...

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat