Doksanlar dizisinin başlangıç tarihi duyuruldu!

Doksanlar'ın yayın günü belli oldu!

resim yok
19 Haziran 2013 - 11:27
Magazin

Doksanlar'ın yayın günü belli oldu!

atv'nin merakla beklenen yeni dizisi 90'lar ne zaman başlayacak?

 

Geri sayım başladı!


Hayatta ne varsa Doksanlar’da da var...

 

26 Haziran

Hayat kadar komik, hayat kadar hüzünlü Doksanlar, ilk bölümü ile 26 Haziran Çarşamba günü atv ekranlarında!

 

Sloganı

“Sokakta oynayan son çocukların dizisi” Doksanlar; Türkiye’nin 1990’lı yıllarını, sıradan bir mahalle ve o mahallede yaşayan sıradan insanlar üzerinden anlatan bir televizyon dizisi.

1990’lar ilk özel televizyonların yayına başladığı, her yerde özel radyoların dinlendiği, neredeyse her mahallede pop yıldızı olmak isteyen gençlerin bulunduğu, cep telefonuyla, bilgisayarla tanıştığımız yıllardı.

Doksanlar; moda, giyim - kuşam, müzik vs. neredeyse bütün sosyal, ekonomik ve kültürel hayatın büyük bir dönüşüm yaşadığı dönemi iki aile ve onların çocukları üzerinden anlatacak.

 

Ne anlatacak?

Hikaye, 1990 yılının yaz aylarında başlar. İşini bilmeyen memur Bekir ve müteahhit Nuri Tuncay kardeşler, babalarına ait bir arsa yüzünden bir kaç yıl önce birbirlerine küsmüşlerdir.
[reklam]
İki ailenin reisleri ve eşleri bu küslükten dolayı birbirleriyle konuşmamaktadırlar.

Bekir’in liseye giden Özlem ve ilkokul öğrencisi Zeynep, Nuri’nin ise biri nişanlanmak üzere olan Mustafa, lise öğrencisi Emre ve ilkokula giden Gökhan adında üç oğlu vardır.

İmkansız aşklar, ilk gençlik heyecanları, üniversite hayalleri, yırtma mücadeleleri, gelin kaynana çatışmaları, aileler, çocuklar...

 

Dizinin oyuncu kadrosunda Ümit Erdim, Esra Dermancıoğlu, Atılay Uluışık, Ferhan ve Derya Şensoy kardeşler, Renan Bilek, Arif Ekin, Beste Bereket, Gamze Özalan, Erkan Köse, Açeyla Akkoyun ve Pelin Öztekin gibi tanıdık yüzler bulunuyor.

Yayın Tarihi: 26 Haziran 2013 /Çarşamba
Yayın Saati: 20.00

 

 

DİZİNİN YILDIZI DERYA ŞENSOY'DAN İLGİNÇ AÇIKLAMALAR!

 

DOKSANLAR'IN tüm tanıtım videoları burada!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat