Doksanlar'da aşk rüzgarları!

Doksanlar dizisinin oyuncularından Pelin Öztekin ve Erkan Köse birlikte görüntülendi.

resim yok
08 Temmuz 2013 - 10:18
Magazin

Doksanlar dizisinin oyuncularından Pelin Öztekin ve Erkan Köse birlikte görüntülendi.

"Doksanlar" dizisinin oyuncuları önceki gece Hayal Kahvesi'nde eğlencedeydi.

MEKANDAN KOL KOLA ÇIKTILAR

Rol arkadaşları Pelin Öztekin ve Erkan Köse, gecenin sonunda mekandan kol kola çıktı.

Patlayan flaşlarla panikleyen ikili, birbirlerinden hemen uzaklaştı.

 

''Çekmeyin...''

Eliyle yüzünü gizleyen Öztekin, muhabirlere "Lütfen çekmeyiniz" diyerek ricada bulundu.

Öztekin'in kariyeri

Öztekin, 1987 yılında İzmit’te doğdu. Tiyatrocu Rasim Öztekin’in kızıdır. İlk ve orta okulu İstanbul Fenerbahçe’de bulunan Nurettin Teksan okulunda okuduktan sonra liseyi Fenerbahçe lisesinde tamamladı. Orta okulu bitirdikten sonra bir sene Pera Güzel Sanatlar lisesinde tiyatro eğitimi, bir dönemde Fransa da Ecole des Roches da dil eğitimi aldı.

Lisenin bitmesiyle birlikte 2005 yılında Hayat Bilgisi dizisinde Demet karakteriyle ilk televizyon dizisine başladı. 2006 yılında BKM Mutfak atölye oyuncularına katıldı.Atölyedeki eğitim sürecinde yeniden başlayan Bir Demet Tiyatro da değişik roller aldı.

2007 de organizasyonunu BKM'nin yaptığı Haldun Dormen'in yazıp yönettiği Hisseli Harikalar Kumpanyasında şebnem karakteriyle rol aldı.

2012 yılında Star TV'de yayınlanan Benzemez Kimse Sana adlı yarışma programında yarışmacı olarak görev aldı.
[reklam]
Köse'nin kariyeri

Köse, Ankara Haymana’da doğmuştur. Babası Ankara’lı, anne tarafından Bolu’ludur. Bir zamanlar Ankara’da radyo sunuculuğu yapmıştır. 2003 yılında Latif Koru ile beraber yapım ve sunumunu üstlendikleri “İsmi Yazılamayan Show” adlı talk showlarını yaparak televizyon ekranlarındaki kariyerine başlamıştır. 2010 yılında “Gecekondu” adlı Talk Show programı ile iyi bir çıkış yakalamıştır.

Sinan Çetin’in yapımcılığını üstlendiği, Paris Hilton’un başrolü Erkan Köse ile paylaşdığı “Yarmani” filminin çekimleri 2013 yılının başında İstanbul ve Nevşehir Kapadokya bölgesinin değişik mekanları ile ABD'nin Los Angeles kentinde gerçekleşti.

Köse, 2013 yılında Show TV'de yayınlanan “Benzemez Kimse Sana “ yarışmasına yarışmacı olarak katılmıştır.

Doksanlar iyi başladı!

Doksanlar, 03 Temmuz Çarşamba akşamı yayınlanan bölümü ile de reyting sıralamasında “tüm kişiler” ve “AB sosyal statü”de en çok izlenen yapım oldu ve tüm rakiplerini eleyerek reyting sıralamasında zirveye yerleşti.

Tüm kişilerde 6.09 izlenme oranı ve 21.19 izlenme payına ulaşırken, “AB Sosyal Statü”de 6.44 izlenme oranı ve 24.79 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

 


 

DOKSANLAR DİZİSİNİN KARKATERLERİNİ YAKINDAN TANIYALIM! DETAYLAR BURADA!

 

DOKSANLAR'da 'Pump Up The Jam' klibini izlemek için tıklayın!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat