Doksanlar'ın günü değişti!

atv ekranlarında yayınlanan Mint Yapım imzalı Doksanlar dizisinin yayın günü değişti.

resim yok
24 Ekim 2013 - 11:37
Magazin

Bir dizi daha gün değiştirdi!

 

İşte detaylar:

 

DOKSANLAR

atv ekranlarında yayınlanan Mint Yapım imzalı Doksanlar dizisinin yayın günü değişti.

 

BU HAFTADAN İTİBAREN...

Renan Bilek, Ümit Erdim ve Esra Dermancıoğlu'nun başrollerinde oynadığı dizi, bu haftadan itibaren Pazar günleri saat 20.00'de atv ekranlarında yayınlanacak.

Sevilen dizi Çarşamba günleri ekrana geliyordu.

 

DİZİNİN KONUSU

Sokakta oynayan son çocukların dizisi Doksanlar; Türkiye'nin 1990’lı yıllarını, sıradan bir mahalle ve o mahallede yaşayan sıradan insanlar üzerinden anlatan bir televizyon dizisi. 1990’lar ilk özel televizyonların yayına başladığı, her yerde özel radyoların dinlendiği, neredeyse her mahallede pop yıldızı olmak isteyen gençlerin bulunduğu, cep telefonuyla, bilgisayarla tanıştığımız yıllardı.

 

Doksanlar; moda, giyim - kuşam, müzik vs. neredeyse bütün sosyal, ekonomik ve kültürel hayatın büyük bir dönüşüm yaşadığı dönemi iki aile ve onların çocukları üzerinden anlatıyor.

 

Hikaye, 1990 yılının yaz aylarında başlar. İşini bilmeyen memur Bekir ve müteahhit Nuri Tuncay kardeşler, babalarına ait bir arsa yüzünden bir kaç yıl önce birbirlerine küsmüşlerdir. İki ailenin reisleri ve eşleri bu küslükten dolayı birbirleriyle konuşmamaktadırlar.[reklam]

Bekir'in liseye giden Özlem ve ilkokul öğrencisi Zeynep, Nuri’nin ise biri nişanlanmak üzere olan Mustafa, lise öğrencisi Emre ve ilkokula giden Gökhan adında üç oğlu vardır. İmkansız aşklar, ilk gençlik heyecanları, üniversite hayalleri, yırtma mücadeleleri, gelin kaynana çatışmaları, aileler, çocuklar...

 

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mustafa ve Tuğba’nın düğün günü gelip çatmıştır. Tüm mahalle, gelini kız evinden çıkarmaya gider ve duygusal anlar yaşanır. Mustafa ve Tuğba sonunda birbirlerine kavuşacak, dillere destan bir düğün yapılacaktır! Düğünün en önemli sürprizi ise Arif Susam'dır!

 

Düğüne konuk sanatçı olarak gelen Arif Susam, davetlilere birbirinden güzel dakikalar yaşatırken, büyük yalanı ortaya çıkan Mustafa’nın ne yapacağı ve düğünde yaşanacaklar merak konusudur!

 

 

DOKSANLAR'IN MUAVİN VEYSEL'İ HAYATINI ANLATTI! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat