Elçin Sangu Can Kırıkları dizisi ile ilgili açıklama yaptı!

Elçin Sangu'nun yeni dizisi Can Kırıkları ile ekranlara döneceği haberi izleyicilerini heyecanlandırmıştı. Güzel oyuncudan dizi ile ilgili açıklama geldi!

Nurşah
07 Temmuz 2018 - 10:50
Magazin

Son olarak Türkiye'nin ilk vampir dizisi Yaşamayanlar'da rol alan güzel oyuncunun yeni dizisi ile televizyon ekranlarına geri dönebileceğine ilişkin haberler hayranlarını heyecanlandırmıştı.  Elçin Sangu'dan konu ile ilgili açıklama geldi!

18-07/07/elcin-sangu-can-kiriklari-aciklama.jpg

"Şimdilik gerçeklik payı yoktur."

Atv ekranlarında gelecek sezon yayın hayatına başlaması planlanan Can Kırıkları adlı dizi ile anlaştığı yönünde söylentiler çıkan Elçin Sangu twitter hesabı üzerinden açıklamada bulundu... 32 yaşındaki başarılı oyuncunun sosyal medya hesabı twitter üzerinden paylaştığı metinde şöyle yazıyor:

"Yapacağımız işlerle ilgili gelişmeleri ben veya sevgili ajansım Gaye Sökmen duyurmadığı sürece şimdilik gerçeklik payı yoktur."

Elçin Sangu'nun bu paylaşımı Can Kırıkları adlı dizide rol alıp almayacağı ile ilgili kafa karışıklığına yol açtı... Sanatçı ile ilgili gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz...

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat