Elçin Sangu'nun Can Kırıkları dizisi ile anlaşmama sebebi belli oldu!

Ekranların sevilen yüzü Elçin Sangu'nun Can Kırıkları dizisi ile yaşadığı anlaşmazlığın sebebi, menajeri Gaye Sökmen tarafından açıklandı! Başarılı isim neden Can Kırıkları dizisinde rol almayacak?

Nurşah
13 Temmuz 2018 - 20:54
Magazin

Geçtiğimiz haftalarda başarılı oyuncu Elçin Sangu'nun Atv ekranlarında yayınlanacak Can Kırıkları dizisi ile izleyici karşısına çıkacağı haberi duyurulmuştu. Hayranlarını heyecanlandıran bu haberin ardından, Elçin Sangu bu iddiaları yalanlamış ve dizide rol almayacağını belirtmişti...

 18-07/13/elcin-sangu-can-kiriklari.jpeg

Elçin Sangu'nun menajerinden açıklama geldi!

Ünlü ismin menajerliğini yapan Gaye Sökmen Ajansın resmi Twitter sayfasından yapılan açıklama şu şekilde idi:

Prensipte anlaştığımız “Can Kırıkları” isimli projeden, yapım şirketi ile oyuncumuz Elçin Sangu’nun takvimlerinin uyuşmaması sebebiyle üzülerek ayrılmış bulunuyoruz.

Bu gelişmenin sebebi olarak ise Yaşamayanlar dizisi ile Can Kırıkları dizisinin Eylül ayında başlayacak olması gösteriliyor. Elçin Sangu'nun başrolde yer alacağı iki dizisinin de aynı ayda başlamaması için Can Kırıkları ekibine yayın tarihlerini ertelemelerini önerdiği fakat bunun kabul edilmediği söylentiler arasında yer alıyor. Gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz...

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat