Erdal Özyağcılar Şampiyon dizisinde! Elveda Rumeli'nin iki oyuncusu aynı dizide buluştu!

Büyük bir heyecanla beklenen Şampiyon dizisinin kadrosuna usta isim Erdal Özyağcılar katıldı!

Nurşah
04 Temmuz 2019 - 17:26
Gündem

TRT 1 ekranlarının şimdiden büyük bir merakla beklenen dizisi Şampiyon'un oyuncu kadrosuna usta oyuncu Erdal Özyağcılar da dahil oldu! Usta isim hangi karakteri canlandıracak?

19-07/04/erdal-ozyagcilar-sampiyon-dizi.jpg

Usta oyuncu Erdal Özyağcılar Şampiyon dizisinde!

Tolgahan Sayışman'ın eski boksör Fırat karakteri ile izleyici karşısına çıkacağı Şampiyon dizisinin oyuncu kadrosu giderek genişliyor. Yeni sezonda TRT 1 ekranlarında yayınlanması planlanan Şampiyon'un kadrosuna son olarak usta isim Erdal Özyağcılar da dahil oldu!

19-07/04/elveda-rumelinin-iki-oyuncusu-sampiyonda.jpg

Özyağcılar, dizide Fırat'ın akıl hocası, ona hayatı ve ringi öğreten Yaman Günaltay karakterine hayat verecek. Boks camiasının önde gelen ve otoriter isimlerinden birisi olan Yaman karakteri dizinin kilit isimlerinden birisi olacak gibi görünüyor. Öte yandan Şampiyon dizisi iki oyuncunun birlikte rol alacağı ilk proje olmayacak... 2007-2009 seneleri arasında atv ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Elveda Rumeli dizisinde Erdal Özyağcılar ve Tolgahan Sayışman'ı yine birlikte izlemiştik... 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat