Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. bölümde Hızır, Ünal'ı lider ilan etti!

Atv'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. bölümde izleyenleri yine ekran başına kilitledi.

Merve Mutlu Dorak
14 Şubat 2019 - 09:10
Yeni Bölüm

Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Tarık Ünlüoğlu gibi başarılı isimlerin yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 124. bölümü ile yine izleyenlere heyecan dolu anlar yaşattı. 

EDHO'nun son bölümünde Façalı ve Çakırbeyli aileleri dışarda kozlarını paylaşırken, cezaevinde ise İlyas ve Behzat kapıştı.

19-02/14/ed.png

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde, cezaevinde düşmanlarının koğuşlarına konulan Behzat ve İlyas saldırıya uğradı. Dışarıda ise Hızır ve Haşmet, kardeşlerini kurtarmak için planlar yaptı. Ünal'ın araya girmesiyle cezaevinde olan İlyas ve Behzat ise sürpriz şekilde tahliye edildi.

atv'nin sevilen dizisi EDHO'nun final sahnesinde ise o meşhur masaya yeni üyeler de katıldı. Haşmet ve kardeşi Behzat, artık masanın birer üyesi oldu. Ünal ise 'Bu masada olan hiç kimse birbirini öldüremez' diyerek Çakırbeyliler ve Façalılar arasındaki çatışmaya son verdi. Hızır Çakırbeyli de 'Bu masanın lideri Ünal Bey'dir. O ne derse o olacak' diyerek son sözü söyledi.

19-02/14/nal.png

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. bölüm final sahnesi :

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat