Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Alpaslan öldü mü? Hızır'ın sözleri merak uyandırdı...

Atv ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz merakla beklenen yeni bölümü ile izleyici karşısında olacak. Sevilen dizinin fragmanında Hızır'ın söylediği sözler izleyicilerde merak uyandırdı... Alpaslan öldü mü?

Nurşah
12 Mart 2019 - 13:38
Yeni Bölüm

Atv ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayınlanan yeni bölüm fragmanında Hızır'ın ağzından dökülen cümleler izleyicilerin heyecanlanmasına sebep oldu. Alpaslan öldü mü? Yunus Emre Yıldırımer diziden ayrıldı mı?

19-03/12/eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-alpaslan-oldu-mu.jpg

Eşkıya'da Alparslan öldü mü?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz geçtiğimiz hafta ekrana gelen 127. bölümünde izleyicilerine büyük bir sürpriz yaptı. Son bölümde izleyiciler, Zeki tarafından kaçırılan Alparslan ve Meltem ikilisinden Meltem'in öldüğünü izlediler.

19-03/12/edho-alpaslan-oldu-mu.jpg

Bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölüm fragmanında ise Hızır'ın söylediği "Kusura bakma Ünal Bey, Alparslan öldü. Senin tanıdığın Hızır da öldü." sözleri izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Bu sözler başarılı oyuncu Yunus Emre Yıldırımer'in diziden ayrıldığını düşündürdü. Hala Zeki'nin elinde olan Alpaslan'ın durumunu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümde öğreneceğiz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128. bölüm fragmanı

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat