Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Akif vuruldu! Esra ise namlunun ucunda...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın dün akşam ekrana gelen son bölümünde Akif, İlyas tarafından vuruldu! Esra ise namlunun ucunda... Heyecanla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Nurşah
10 Nisan 2019 - 12:02
Yeni Bölüm

Atv ekranlarının heyecanla takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dün akşam nefes kesen bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Ekrana gelen bölümün son sahnesinde Akif vuruldu! Sevcan Yaşar tarafından canlandırılan Esra karakteri de namlunun ucunda! 133. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19-04/10/edho-esra-vurulacak-mi.jpg

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Esra vurulacak mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 132. bölümü ile dün akşam izleyici karşısına çıktı. Dizinin son sahnesinde Esra ile Akif'in veda konuşmalarına şahit olduk. Esra'nın yanından ayrılmasının ardından Akif ise İlyas tarafından vuruldu... Haberi alan Esra, acele ile olay yerine geri döndü ve sürünerek kaçan Akif'in yanıbaşında gözyaşları dökmeye başladı...

19-04/10/edho-132-bolum.jpg

İlyas'ın namlusunun ucunda kalan Esra'yı vurup vurmayacağını ise henüz öğrenemedik, çünkü tam da o sahnede bölüm sona erdi.  Geçtiğimiz bölümlerde diziye dönüş yapan Sevcan Yaşar'ın sezon sonuna kadar EDHO'da kalacağı yönünde söylentiler bulunuyor. Esra'nın akıbetini önümüzdeki hafta ekrana gelecek olan 133. bölümde öğreneceğiz...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. bölüm fragmanı

Merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı ise henüz izleyici karşısına çıkarılmadı. Gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat