Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Esra öldü! Sevcan Yaşar diziden ayrıldı...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Esra karakterini canlandıran güzel oyuncu Sevcan Yaşar diziden ayrıldı!

Nurşah
15 Mayıs 2019 - 11:06
Yeni Bölüm

atv ekranlarının başarılı oyunculardan oluşan kadrosu ile her bölümü büyük bir heyecanla takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın dün akşam ekrana gelen yeni bölümünde beklenmedik bir ayrılık yaşandı! Sevilen dizinin kadrosunda Esra karakterini canlandıran Sevcan Yaşar, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan ayrıldı!

19-05/15/eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-esra-oldu.jpg

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Esra öldü!

Sevcan Yaşar tarafından canlandırılan Esra karakteri, geçtiğimiz aylarda diziye dönüş yapmış ve izleyiciler tarafından heyecanla karşılanmıştı. Dizinin hikayesinde yeni bir sayfa açan Esra, dün akşam ekrana gelen 137. bölümde ölerek; Hızır ve çevresini derin bir üzüntüye boğdu...

19-05/15/sevcan-yasar-diziden-ayrildi.jpg

Güzel oyuncunun sezon sonuna kadar dizide kalacağı söyleniyordu... Sevcan Yaşar, canlandırdığı Esra karakteri ve vedası ile ilgili olarak sosyal medya hesabı Instagram üzerinden şu paylaşımda bulundu:

Ah! #Esra.. ‘Dürüstlük pahalı bir mülktür; her insanda bulunmaz..’ Sevgili #edho senaristlerimize , yönetmenlerime, oyuncu arkadaşlarıma ve yapım ekibine bana kattıkları için, güzel anılar , güzel ruhları , güzel iş ahlakı ve kıymetli emekleri için çok teşekkür ederim. Parçası olmaktan her zaman gurur duyduğum bu projede , birtanecik #edho ekibi .. sizi çok sevdim, yolunuz uzun ve açık olsun

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat