Esra Erol'un canlı yayında kırdığı pot "Özür dile" kampanyası başlattı!

Esra Erol'un yayında söyledikleri sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Merve Mutlu
08 Ocak 2021 - 11:50
Viral

Gündüz kuşağında yayınlanan Esra Erol'da programında sunucu olan Esra Erol, geçtiğimiz gün yayınlanan programda söyledikleri ile olay yarattı. Sosyal medyada #ÖzürDileEsraErol etiketi açan kullanıcılar eleştiri yağmuruna tuttu.

21-02/03/esra-erol-1612336001.png

Esra Erol, internetten tanıştığı evli bir adamın evine kaçan ve adamın çocuklarına bakan kadına "Sen çocuk gelişimi mezunu, kolay ikna edilip kandırılan bir çocuk olduğun için sen aslında o evde bakıcısın" dedi. Uzun bir eğitimden geçen ve oldukça önemli bir işe sahip olan Çocuk Gelişimi bölümü mezunlarını "kandırılmaya müsait" ve "bakıcı" gibi lanse ederek itibarsızlaştıran sunucuya karşı yürütülen çalışmaya Çocuk Gelişimi bölümü mezunları "bakıcı değiliz", "Çocuk Gelişimi okumak nasıl kandırılmaya müsait yapıyor bizi açıkla" sözleri ile tepki gösterdi.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat