Evlilik programlarıyla ünlenen Esra Erol'dan "Gençler evlilikten uzak dursun" açıklaması!

Sunucu Esra Erol sosyal medyada ti'ye alınan bir açıklama yaptı.

Merve Mutlu
17 Şubat 2021 - 16:01
Magazin

Şimdilerde sunduğu programda çarpık ilişkiler yaşayan aileleri konuk eden ancak asıl çıkışını yıllarca televizyonda sunduğu evlilik programı ile yakalayan sunucu Esra Erol, yine sosyal medyanın çok konuşulanları arasına girmesine neden olan bir açıklama yaptı.

21-02/17/erol.png

Haber Global ekranlarında yayınlanan Candaş Tolga Işık'ın sunduğu 'Az Önce Konuştum' programına konuk olan Esra Erol soruları yanıtladı. Yıllarca ekranlarda insanları evlendirmek için yayınlar yapan isim, "Gençler evliliğe uzak dursun. Tabi ki bu işin yaşı yok ama kendinizi tanıdığınız bildiğiniz, ne istediğinizin farkında olduğunuz dönemde aile kurumuna adım atıyor olmanız, sizin evlilik hayatınızı da şekillendirecek. Kendinizi tanıyın, ne hissediyorsunuz bilin. Bu çok büyük bir sorumluluk" dedi.

Evlilik programlarıyla ünlenen Esra Erol'dan "Gençler evlilikten uzak dursun" açıklaması!

21-02/17/esra-erol-1613566011.jpg

Evlilik programlarıyla ünlenen ismin böyle bir açıklama yapmasını sosyal medya kullanıcıları ti'ye alırken Erol sözlerine: "Sosyal medya birçok ailenin yıkılmasına neden oldu. Filtrelerle insanlar kendilerini orada yansıtmıyor. Bu nedenlerle sosyal medyada ihanet olayları arttı. İki körlüğümüz var. Aile içindeki meseleleri göremiyoruz. Sosyal medyadaki olayları görüyoruz. Evin içinde bir gerçek aile oluşursa her şey daha iyi olur" şeklinde devam etti.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat