Gamze Karaman bu sefer komediden farklı bir işle karşımıza çıkacak!

Geçtiğimiz günlerde Çeşme'de Nedim Keçeli ile objektife takılan Gamze Karaman, Seninle'ye özel hayatındaki son durumu anlattı.

resim yok
30 Temmuz 2013 - 09:42
Röportaj

Geçtiğimiz günlerde Çeşme'de Nedim Keçeli ile objektife takılan Gamze Karaman, Seninle'ye özel hayatındaki son durumu anlattı:

 “Birkaç haftalık bir ilişkim var. Aslında uzun zamandır tanışıyoruz ama ilişkimiz yeni yeni bu yöne ilerledi. Zaten ilk görüşte aşk 18’li yaşlarımda kaldı. Ben artık aklımla aşık oluyorum.”

 

Samimi açıklamalar

* Rol aldığınız 'Harem' dizisi sona erdi. Ufukta yeni projeler var mı?     
   
- Görüşmeleri devam eden iki-üç dizi projesi var. Henüz tam netleşmedi ama yeni sezonda komediden farklı bir iş yapacağım.

* Abide karakteri eğlenceli miydi sizin için de?

- Dört dörtlük bir kızdı Abide... Sultan’ı öldürmek için girdiği sarayda ona aşık olmuş, eli ayağına dolanmış iyi bir kız. İnsancıl... Aşık olunca gözü bir şeyi görmüyor. Aynı benim gibi!

* İtiraf gibi oldu, aşık olunca gözünüz hiçbir şey görmez mi gerçekten?

- Hepimiz öyle değil miyiz? Aşk mantıksız bir duygudur; yoksa nasıl açıklayabiliriz ki onu gördüğümüzde midemizde uçuşan kelebekleri ya da sokakta yürürken aklımıza geldiğinde yüzümüzde beliren komik sırıtışları... Bu durumu kabul etmezsek, akıl hastanesine yatmamız gerekir! Güzel bir duygu, hoş bir delilik hali bence aşk.

İLK GÖRÜŞTE AŞK 18 YAŞINDA OLUR

* Sizin için ilişkide neler önemlidir?

- Hiç o “Önce ruh güzelliği... Dış güzellik uçar gider, o yüzden önemli değil” yalanlarını söylemeyeceğim! Benim için görünüş önemli. Ayrıca ilgi delisi bir kızım. Bana karşı nasıl davrandığı da bir ölçü. Karşı tarafın bana davranışı, tavrı çok önemli.

* Var mı yeni bir ilişki?

- Birkaç haftalık bir ilişkim var. Aslında uzun zamandır tanışıyoruz ama ilişkimiz yeni yeni bu yöne ilerledi.
[reklam]
* İlk görüşte aşk değildi yani...

- İlk görüşte aşkın 18’li yaşlarımızda kaldığını düşünüyorum. Ben bu yaştan sonra bir insanı ancak onu tanıdıktan sonra sevmeye başlıyorum. Artık daha akıllı aşık oluyorum yani... O kişinin hayatımda nerede olduğuna, hayatımın ne kadarını kaplamaya başladığına bakıyorum. Aynı şekilde ben onun hayatında ne olabilmişim... Bunlar da zamanla anlaşılacak şeyler.

* 2004’te Miss Globe’da ikinci oldunuz. Yarışma sonrası yurtdışına açılmayı düşünmediniz mi?

- Yarışmayı kazandığımda yaşım küçüktü. Ailem üniversite eğitimi almamı istedi. Bu nedenle yarışmadan ancak 6 yıl sonra, tam insanlar beni unutmak üzereyken ortaya çıktım. Oyunculuğu tercih ettim. Hiç mütevazı olamayacağım, çaba gösterdim ve karşılığını aldım. Bu iş için çok uğraştım. İkinci rolleri oynadım, setlerde süründüm. Özel dersler aldım. Maddi-manevi çaba gösterdim. Ama yurtdışı hayalim hiç olmadı. Türkiye’de iş yapıp yurtdışında onunla beğeni toplamak, o işi oralarda izlettirmek daha çok hoşuma giderdi, ama ben çok hayal peşinde koşan biri değilim. Türkiye’den başka bir ülkeye gidip kendini ispatlamak zor.

EVLENENE KADAR AİLEMLE OTURACAĞIM

* Yurtdışında yaşayabilir misiniz peki?

- Hayır. 10 gün tatile gitmek güzel de, orada yaşayamam ben. Sıkılırım. Ailemi ve arkadaşlarımı özlerim. Aileme çok bağlıyım. Kalabalık bir aileyiz. Üç kız kardeşiz. Onlardan ayrılmak istemiyorum. Hâlâ ailemle yaşıyorum zaten, evlenene kadar da onlarla oturacağım. Yalnız kalma korkum var.

BAYRAM ROTASI ROMA VE CAPRI

* Set bitti, tatil zamanı... Rota nereye?

- Tatil sezonumu Çeşme ve Bodrum’la açtım. Bayram tatilindeyse Roma’ya, oradan da Capri’ye...

* Roma ve Capri’ye ilk seyahat mi?

- Roma’yı çok seviyorum. Tarihi havasıyla beni çok etkiliyor. Her yıl Roma’ya bir kez giderim. Oraya gitmişken Capri adasına mutlaka uğrarım.

 

 

GAMZE KARAMAN HAKKINDA BİLMEDİKLERİNİZ BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat