Gizem-suç dizisi 42 Days of Darkness 1. sezonuyla Netflix'te yayında! Konusu ne?

Verónica Montes nerede? Netflix'in Şili yapımı gizem-suç dizisi "42 Days of Darkness (42 días en la oscuridad)" 1. sezonuyla yayında! Konusu, fragmanı, oyuncuları ve bölüm bilgileri yazımızda...

Volkan Küçükel
14 Mayıs 2022 - 23:23
Kültür Sanat

Verónica Montes nerede?

Netflix'in Şili yapımı ilk orijinal dizisi olma özelliğini taşıyan gizem-suç dizisi "42 Days of Darkness (42 días en la oscuridad)" 1. sezonuyla yayında!

11 Mayıs 2022 Çarşamba tarihinden itibaren izlenebilen 42 días en la oscuridad'ın 1. sezonu 6 bölümden oluşuyor.

42 DAYS OF DARKNESS NASIL BİR HİKÂYEYE SAHİP?

Claudia Huaiquimilla ve Gaspar Antillo'nun yönettiği dizinin konusuna bakacak olursak;

Gerçek olaylardan uyarlanan 42 Days of Darkness; bir kadının, Şili'deki bir kasabada kaybolan kız kardeşini aramasını ve polis soruşturmasının sürerken basının yoğun ilgisinin devam etmesini konu ediniyor.

Verónica Montes evinden iz bırakmadan kaybolur. Kız kardeşi Cecilia ve avukat Víctor Pizarro, onu bulmak için zamana karşı bir arama başlatır.

Bu arayış esnasında kurumların ihmaline, toplumun önyargılarına ve basının tacizine birlikte göğüs gerecek ve gerçekleri ortaya çıkarmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır.

22-05/14/42-days-of-darkness-izle.jpeg

42 DAYS OF DARKNESS BÖLÜM REHBERİ

Sezonun, süreleri 41 ila 59 dakika arasında değişen bölümleri şöyle sıralanıyor:

- 1. Sezon 1. Bölüm: "Burada Böyle Şeyler Olmaz" (47 dk.)
- 1. Sezon 2. Bölüm: "Ortadan Kaybolsan Senin Hakkında Ne Derler?" (43 dk.)
- 1. Sezon 3. Bölüm: "Sokağın Karşısındaki Ev" (41 dk.)
- 1. Sezon 4. Bölüm: "42. Gün" (43 dk.)
- 1. Sezon 5. Bölüm: "Onlara İnanmıyorum" (41 dk.)
- 1. Sezon 6. Bölüm: "Gerçek Hâlâ Bilinmiyor" (59 dk.)

Sezonun açılış bölümünde; bir kadının kaybolmasının ardından kocasının polise haber vermesine ve bir avukatın olayla yakından ilgilenirken, kadının kız kardeşinin de bölgede arama başlatmasına tanıklık ediyoruz.

22-05/14/42-days-of-darkness-poster-1652560772.jpeg

42 Days of Darkness'ın oyuncu kadrosu Claudia Di Girólamo, Pablo Macaya, Daniel Alcaíno, Aline Küppenheim, Julia Lübbert, Montserrat Lira, Amparo Noguera, Néstor Cantillana, Claudio Arredondo, Daniela Pino ve Gloria Münchmeyer'den oluşuyor.

Juan de Dios Larraín ve Pablo Larraín'in yapımcılığını üstlendiği dizinin tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

"42 días en la oscuridad" (Netflix) Fragman:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat