Gökhan Alkan'ın yeni dizisi Zengin ve Yoksul'un ilk tanıtımı yayınlandı!

atv ekranlarının yeni başlayacak olan dizisi Zengin ve Yoksul'un ilk tanıtımı yayınlandı. İşte detaylar..

Merve Mutlu Dorak
22 Mart 2019 - 09:13
Yeni Bölüm

Kadrosunda: Binnur Kaya, Gökhan Alkan, Osman Sonant, Evrim Solmaz, Gülcan Arslan, Damla Colbay, Elif Doğan, Eren Hacısalihoğlu, Tuna Orhan, Mert Asker ve Sacide Taşaner gibi birçok başarılı oyuncuların yer aldığı, atv ekranlarının yeni gelecek olan dizisi Zengin ve Yoksul'un ilk tanıtımı yayınlandı. 

19-03/22/zengin-ve-yoksul-2.jpg

Güçlü kadrosu ve etkileyici hikayesi ile izleyenleri sürüklemeye hazırlanan yeni dizi, NTC Medya'dan Mehmet Yiğit Alp yapımcılığında, Deniz Yorulmazer'in yönetmenliğinde çekiliyor. 

Hikayesini Yelda Eroğlu ve Hatice Meryem’in kaleme aldığı ve her istediğini elde edenlerin bencilliği ile istedikleri hiçbir şeyi elde edemeyenlerin öfkesini anlatan "Zengin ve Yoksul" dizisi, çok yakında atv’de ekran yolculuğuna başlayacak.

Zengin ve Yoksul dizisinin ne zaman başlayacağını öğrenmek için sayfamızı takip edebilirsiniz.. 

Zengin ve Yoksul'un ilk tanıtımı yayında:

 

 

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat