Gökhan Alkan'ın yeni dizisi Zengin ve Yoksul'un oyuncu kadrosu belli oldu!

NTC Medya'nın yeni dizisi Zengin ve Yoksul'un oyuncu kadrosu belli oldu. Detaylar haberimizde..

Merve Mutlu Dorak
11 Mart 2019 - 10:10
Yeni Bölüm

Kadrosunda Binnur Kaya ve Osman Sonant'ın rol aldığı, son olarak Gökhan Alkan'ın da rol alacağının açıklandığı, NTC Medya imzalı yeni dizi Zengin ve Yoksul'un oyuncu kadrosu şekillenmeye devam ediyor. 

19-03/11/zengin-ve-yoksul.png

Deniz Yorulmazer'in yönetmen koltuğuna oturduğu Zengin ve Yoksul dizisinin kadrosunda: Binnur Kaya (Berrin), Osman Sonant (Yavuz Erdemli), Evrim Solmaz (Meral Erdemli), Gökhan Alkan (Karan), Elif Doğan (Aleyna Erdemli), Damla Colbay (Aysel), Gülcan Arslan (Nihal), Eren Hacısalihoğlu (Aziz) Sacide Taşaner (Nefise) ile Tuna Orhan (Veli) gibi isimler yer alacak. 

Gökhan Alkan'ın yeni dizisi ne zaman başlıyor?

19-03/11/ntc-me.png

Senaryosunu Yelda Eroğlu ile Hatice Meryem'in kaleme aldığı ve NTC Medya tarafından hazırlanan Zengin ve Yoksul dizisinin çekimlerine geçtiğimiz hafta başlandı. Güzel kuzeni Meral (Evrim Solmaz), zengin bir aile olan Erdemliler'e gelin giden Berrin'in etkileyici hikâyesinin ekrana taşınacağı ve ilk adı Yoksul Akraba olarak açıklanan Zengin ve Yoksul dizisi, Gökhan Alkan'ın canlandıracağı Karan karakterinin intikam planlarının gölge düşürdüğü, biri zengin diğeri fakir olan iki farklı ailenin hayatındaki büyük sırları ortaya dökecek. 

Kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken dizinin kesin başlangıç tarihi bilinmese de Mayıs ayında ekranlarda olması bekleniyor. 

 

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat