Gülper Özdemir Sen Anlat Karadeniz dizisinde göründü! Hangi karakteri canlandıracak?

Sen Anlat Karadeniz 48. bölüm fragmanı yayınlandı! Büyük bir merakla takip edilen dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan Gülper Özdemir de fragmanda göründü!

Nurşah
11 Nisan 2019 - 17:17
Yeni Bölüm

atv ekranlarının heyecanla takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz yaşanan ayrılıkların ardından kadrosunu genişleterek konusunu da ilgi çekici hale getirmeyi planlıyor. Dizinin kadrosuna dahil olduğu haberleri ile gündeme gelen başarılı oyuncu Gülper Özdemir yeni bölüm fragmanındaki ilk sahneleri ile izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı!

19-04/11/sen-anlat-karadeniz-gulper-ozdemir.jpg

Gülper Özdemir Sen Anlat Karadeniz dizisinde!

Yayınlanan yeni bölüm fragmanında Tahir'in yaralı bir halde hiç tanımadığı bir evde uyandığını izliyoruz. Usta oyuncu Rüçhan Çalışkur evin sahibi olan kadın karakteri ile ekrana geliyor ve merak içerisinde Tahir'e bakan torununa, yani Gülper Özdemir'e, "Ne bileyim ben, tilki sandım vurdum onu... İnşallah o da sana vurulur." sözlerini söylüyor...  Gülper Özdemir'in canlandıracağı bu karakterin isminin Hazan olacağı da söylentiler arasında yer alıyor.

19-04/11/sen-anlat-karadeniz-yeni-bolum-yeni-oyuncular.jpg

Dizinin sıkı takipçileri, özellikle Nefes ve Tahir aşkını ilk bölümden beri izleyen ve destekleyen hayranları, Gülper Özdemir'in Tahir'in aşık olacağı yeni bir kadın olduğunu düşünüyorlar. Bunu düşünmelerine sebep ise Nefes'in hasta olması ve sezon sonunda diziden ayrılacağını düşünmeleri... Dizinin yapım şirketi Sinegraf Film ise Nefes karakterini canlandıran İrem Helvacıoğlu'nun diziden ayrılmayacağına ilişkin açıklamalar yapmıştı.

Sosyal medyada Tahir'in yanında Nefes'ten başka bir kadın görmek istemeyen seyirciler, yeni karakterin böyle bir hikaye ile diziye dahil olmamasını istediklerini dile getirdiler. Konu hakkındaki en doğru bilgiyi Sen Anlat Karadeniz'in önümüzdeki çarşamba akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümünde öğrenebileceğiz...

Sen Anlat Karadeniz'in yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz...

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat