Gündoğdu Bey karakterini canlandıran Kaan Taşaner Diriliş Ertuğrul'a geri dönebilir!

Diriliş Ertuğrul'un başarılı oyuncularından Kaan Taşaner diziye geri dönebilir. İşte sevilen oyuncunun Diriliş Ertuğrul açıklaması!

Nurşah
13 Şubat 2019 - 09:48
Gündem

Başarılı oyuncu Kaan Taşaner geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde kameralara yakalandı. TRT 1 ekranlarının her çarşamba günü izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'da Gündoğdu Bey karakterini canlandıran Taşaner dizi ile ilgili soruları yanıtladı...

19-02/13/dirilis-gundogdu-bey-geri-donebilir.jpg

Gündoğdu Bey Diriliş Ertuğrul'a geri dönebilir!

Gündoğdu Bey'in eşi Selcan Hatun karakterini canlandıran Didem Balçın geçtiğimiz bölümlerde sürpriz bir şekilde diziye dönüş yapmıştı. Bu gelişmenin ardından izleyicilerin gözü Gündoğdu Bey karakterini canlandıran Kaan Taşaner'e çevrilmiş fakat herhangi bir açıklama yapılmamıştı.

Milliyet'te yer alan habere gör önceki gün gazetecilerle konuşan Kaan Taşaner Diriliş Ertuğrul dizisi ile umut uyandıran çeşitli açıklamalarda bulundu:

Bildiğiniz gibi 'Diriliş Ertuğrul' dizisinden ayrılmıştım, tekrar dönüş yapabilirim. Şu an net bir şey yok, görüşmeler devam ediyor, bakalım bekleyip göreceğiz...

19-02/13/kaan-tasaner-kimdir-dirilis.jpg

Kaan Taşaner kimdir?

Konya S.Ü.Konservatuarı Tiyatro Anasanat Dalı mezunu olan Kaan Taşaner, oyunculuğa ilk adımını, Karanlıkta ilk ışık Kubilay adlı tiyatro oyunuyla atmış, ardından 2004 yılına kadar çeşitli oyunlarda sahne almıştır. Televizyondaki ilk rölünü Büyük Buluşma adlı televizyon dizisinde canlandıran Taşener takip eden yıllarda televizyon ve tiyatroya birlikte devam etmiştir.

2010 yılında Kanal D'de başlayan Fatmagül'ün Suçu Ne? adlı dizide, Erdoğan Yaşaran rolünü kabul etti, ve bu sayede, adını ilk kez sürekli bir projede duyurmuş oldu. 2012 yılında Kanal D sitesinde yapılan bir ankette 2. En İyi Erkek Oyuncu seçilmiştir. Kuzey Güney, Diriliş Ertuğrul, Şahin Tepesi sevilen oyuncunun rol aldığı projeler arasında yer almaktadır...

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat