Haftanın magazin turu!

Haftanın magazin bombaları

resim yok
26 Ekim 2013 - 03:13
Magazin

Magazin dünyasının usta kalemi Sinan Özedincik, geçtiğimiz haftaya damga vuran olayları değerlendirdi.

İşte ünlüler dünyasından son dedikodular, perde arkasında yatan olaylar...

 

AYRILDIKTAN SONRA KONUŞURSA BOMBA PATLAYACAK

Atatürk Havalimanı'nın iç hatlar terminalindeki kuaför salonu geçtiğimiz hafta ünlü bir çiftin kavgasına sahne oldu. Bayram tatiline çıkacak olan Alman oyuncu Wilma Elles ve işadamı sevgilisi Kerem Göğüş, uçağa binmeden önce kuaför salonuna girdi. Yan yana oturmalarına rağmen bir süre cep telefonlarından yazışan çift, birden bire atışmaya başladı. Tartışma alevlenince sesler yükseldi. Sevgilisine, "Senin kiralarını bile ben ödüyorum. Benim sayemde ünlü oldun" diye bağıran Alman oyuncu, hızını alamayınca Göğüş'ü eliyle itti. O sırada işadamının gömleğinin düğmesi koptu. Çift, olayın ardından kuaför salonundan birlikte ayrıldı.


İlişkileri başladığı günden beri kameraların önünden ayrılmayan çiftin son olayı birlikteliklerinin sonuna geldiklerinin işareti mi? Kerem Göğüş kirasını bile ödeyemeyecek kadar maddi sıkıntıda mı?

Bu çiftle ilgili daha önce söylediklerim bir bir gerçekleşiyor. Yaptığım açıklamalara çok sinirlenen Kerem Göğüş, arkamdan bir sürü laf söylüyormuş. Günaydın'da kendisine gelen bir icranın haberini yaptık. Kendisi bu icranın yeni değil eski olduğunu iddia etti ama Wilma Elles'in bu açıklamasından da anladığımız üzere bu icra olayı yeniydi. Üstelik elimizde belgeler de var. Elles'in "Kiranı bile ben ödüyorum" açıklamasını başka gazete haber yaptı. Herkes mi yalan söylüyor yani? Ayrıca bu konuyla ilgili bildiğim yeni bir şey daha var. Yayınlamadık bu bilgiyi ama icra olayına benzer bir durum olduğunu söyleyebilirim. Göğüş'le ilgili haberler yağmaya başladı. Herkes bir şeyler söylüyor ve bunlar çok ciddi boyutlara gelmeye başladı. Anladığım kadarıyla maddiyatla ilgili ciddi bir sıkıntısı var ve darboğazda. Ben de bu söylediklerimi uydurmuyorum. Herkes onun hakkında bu tarz sözler etmeye başladı. Son olarak sevgilisi de herkesin içinde maddi durumla ilgili sıkıntıda olduğunu belli edecek sözler sarfetti. Bu haberi yazan gazeteden yalanlama gelmedi. O gazeteye dava da açılmadı ve yalanlama da gelmedi Göğüş'ten. Demek ki doğru. O zaman bana kızmasının hiçbir anlamı yok. Sonuçta ben herkesin bildiği bir şeyi söyledim. Önümüzdeki günlerde bakalım toparlayabilecek mi, bu ilişki nereye gidecek, bu ilişkinin gerçek boyutu nedir, hepsini göreceğiz. Bence esas sıkıntı bu çift ayrıldıktan sonra başlayacak. O zaman bomba patlayacak. Eğer Wilma Elles ayrıldıktan sonra konuşursa vay Kerem Göğüş'ün haline derim ben. Yatsın kalksın dua etsin Wilma ayrıldıktan sonra konuşmasın ya da ayrılmasınlar diye. Çünkü daha ilişki yaşarken herkesin içinde Wilma bunları söylüyorsa, ayrıldıktan sonra kim bilir neler söyler.

 

DEMET'LE ALİŞAN BARIŞACAK MI?

Eşi Okan Kurt'la Bebek'te kahvaltı yaparken görüntülenen Demet Akalın, "Seren Serengil, sizi Alişan'la barıştırdı mı?" sorusuna, "Ben kinci değilim" dedi. Araya giren Kurt ise eşinin aksine Alişan için sert konuştu: "O adamla aynı kareye bile girmeyiz. Onunla asla işim olmaz. Allah herkesin yolunu açık etsin."


Demet Akalın'ın Alişan'a uzattığı zeytin dalını Okan Kurt kırdı diyebilir miyiz? Eğer Kurt bu kadar sert konuşmasaydı Çağla Şıkel ile eski günlerine dönen Alişan, Demet Akalın'la da buzları eritir miydi?

Okan'ın açıklamaları olmasa da Demet, Alişan ile barışmazdı. Onlar artık tamamen kopmuş durumda. Alişan'ın, Demet'in yakın arkadaşı olmasına ragmen evlenme arifesindeyken onu Okan'a kötülemesini Demet kaldıramadı. Arkadaşınızın sizi, evleneceğiniz adama kötülemesi nasıl kaldırılır ki? Demet bunu hayatı boyunca affetmeyecek. Ben de çok yakinen biliyorum bunu. Bence kimse de artık onları barıştırmak için uğraşmasın.

 

GÖBEĞİNE LİPOSUCTİON YAPTIRAN ÜNLÜMÜZ KİM?

Üç ayda 11 kilo veren Gülben Ergen'in, incelmek için hatrı sayılır bir bedeli gözden çıkardığı ortaya çıktı. Ergen, zayıflamak için çalıştığı ünlü yaşam koçu Şeyda Coşkun'a aylık 3 bin Euro (8 bin 124 lira) ödemiş. Kilo başına 2 bin 215 lira, toplamda ise 24 bin 372 lira ödeyen Ergen ise yeni görüntüsünden çok memnun.

 

Şeyda Coşkun, bir kilo başına birçok insanın 2-3 ay çalışarak kazandığı parayı kazanıyor. Çoğu insanın gözü, bu rakamları öğrendiğinde Coşkun'un kazancında kaldı ancak ünlü koçla çalışan kişilerin son halini görünce verilen paraya değiyor gibi görünüyor. Coşkun'un bugünlere gelmesinde eski eniştesi Mehmet Ali Erbil'in rolü de yadsınamaz değil mi? Sizce kardeşi Tuğba Coşkun popüler olmasaydı, ünlü koç yine de bugünlere gelir miydi?

Tabi ki Mehmet Ali Erbil'in etkisi var ama bence Şeyda'nın bugünlere gelmesinin nedeni, gerçekten insanların zayıflamalarına yardımcı olması. Sadece o çevrenin içine rahat girmiş oldu. Şeyda, ablasının popüler, eniştesinin de Mehmet Ali Erbil olmasının şansını iyi kullandı. Şu anda onlara ihtiyacı yok, kendi kendine çok iyi bir iş çıkarıyor. Yaptığı şeylerin işe yaradığının canlı örneklerini ekranlarda görüyoruz. Gerçekten başarılı olduğu için insanlar onu tercih ediyor. Rakamlar havada uçuşuyor ancak netice ortada. Yeni öğrendiğim bir şey var, isim vermeyeyim, ilk defa söylüyorum bunu; Şeyda'ya bu kadar para verip zayıflayanların içinde liposuction yaptıran da var. Son zamanlarda inanılmaz derecede zayıfladığını gördüğümüz kadınlardan bir tanesinin, verdiği kilolarla yetinmeyip üstüne bir de liposuction yaptırdığını biliyorum, eminim bundan. Göbeğine liposuction yaptırmış bir sanatçımız var şu anda.[reklam]

AYRILIĞIN GERÇEK NEDENİ ŞOK ETTİ

Geçen nisanda nişanlanan Engin Altan Düzyatan-Özge Özpirinçci çiftinden, düğün tarihi beklenirken ayrılık haberi geldi. Ayrılıkla ilgili dedikodular çıkmasına fırsat vermeden yazılı bir açıklama yapan Engin Altan Düzyatan, şöyle dedi: "Nisan ayında evlilik kararı alarak nişanlandığım Özge Özpirinçci ile karşılıklı saygı çerçevesinde ayrılık kararı almış bulunmaktayız. Her ikimiz içinde hayırlı olmasını diliyorum. Bu konuda göstereceğiniz hassasiyet için tüm basın mensubu arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim."


Düğün tarihi beklenirken gelen ayrılık haberi herkesi şok etti. Bu kararın, bir uyuşturucu operasyonu kapsamında gözaltına alınmalarından sonra alınması tesadüf mü sizce? İlişkilerini yıpratan bu olay mı?

Bu çift örnek olarak gösteriliyordu. Benim de çok takdir ettiğim bir çiftti. Eğer duyduklarım doğruysa şok olacağım. Konduramıyorum ama söylemeden de duramayacağım; ayrılık nedeni gündeme gelmek içinmiş. Eskisi kadar güzel işler alamadıkları ve gündeme gelemedikleri için bu ayrılık açıklamasını yapmışlar. Bir süre sonra barışacaklar deniyor. Önümüzdeki günlerde dedikodular doğru çıkacak mı göreceğiz ama bu çift için bu iddiaya itibar etmek istemiyorum. Magazin dünyasında reklam için ayrılıp barışan onlarca çift sayabilirim. Bu çift diğerlerinden çok farklı. O yüzden inanmak istemiyorum bir türlü. Umarım herkesi yanıltırlar. Bir de şu konuya değinmek istiyorum. İşsiz kaldıkları için buna başvurdukları söyleniyor ancak onlarla birlikte uyuşturucu operasyonu kapsamında gözaltına alınan ünlülerin hepsinin işi gücü yerinde. Herkesin bir projesi var. Kimse bu operasyon nedeniyle işsiz kalmış değil. Demek ki bununla bir alakası yok. Kimsenin, nedeni buna bağlamasının bir anlamı yok diye düşünüyorum. Uzun süredir devam eden bir ilişkiydi. Olabilir böyle ayrılıklar. Haklarında hayırlısı olsun.

 

AYRILIK KARARI EN DOĞRUSU OLDU

 

Eşi Murat Kadıoğlu ile boşanma aşamasında olduğunu belirten ünlü sunucu Simge Tertemiz, "Yazılan şeylerin hepsi doğrudur. Kabul ediyorum. Evlenmek kadar boşanmanın da doğal bir şey olduğunu hepimiz biliyoruz. Bizim şu anda mahkememiz var. Ben onu bekliyorum." dedi. Evliliği kurtarmak için çok çaba sarf ettiğini ancak eşinden aynı çabayı görmediğini belirten ünlü sunucu, "Evet biz boşanıyoruz. Bunu ilk defa açık ve net bir şekilde açıklayabilirim. Ben yuvamı ayakta tutabilmek için elimden gelen her şeyi yaptım ama bu tek taraflı olmuyormuş. Bunların hepsi benim yaşamam gereken şeylerdi. Allah'ın verdiği acı bile insanlara bir şeyler katması için verilir. Allah kimseye kaldıramayacağı bir yük vermez. Demek ki bu benim kaderimmiş. Benim bunu yaşamam gerekiyordu ve yaşadım. İyi ki de yaşadım. Dünyalar tatlısı bir oğlum oldu." açıklamasını yaptı.


Oğlu Nail Kayra'yı dünyaya getirdikten bir ay sonra eşi Murat Kadıoğlu'ndan boşanmak için mahkemeye başvuran ünlü sunucu, daha sonra davasını geri çekmişti. Son zamanlarda ayrılacakları yönünde çıkan haberlerin ardından da bu açıklama geldi. Tertemiz'in açıklamasındaki "Ben yuvamı ayakta tutabilmek için elimden gelen her şeyi yaptım ama bu tek taraflı olmuyormuş" ibaresi ise akıllarda soru işareti bıraktı. Bir sitem mi var sizce?

Bu ilişkinin tutmayacağını söylemiştim. Birbirlerinin arkalarından ettikleri laflar çok ağırdı. Bence barışmaları bile hataydı. Bir kere bu hale geldikten sonra dikiş tutmaz ilişki. Simge'nin açıklamalarına bakılırsa ayrılmak istemediği sonucu çıkıyor ama bunu baştan düşünecekti. Birbirlerini bu kadar yıprattıkları zaman aklı neredeydi? Ayrılık kararının her iki taraf için de hayırlı olduğunu düşünüyorum.

 

"KİMSE ZEHRA'YI YARGILAMAYA KALKMASIN!"

Hafta sonu yayınlanan Hülya Avşar röportajınız olay yarattı. Avşar'ın, "Bundan sonrası için buradan herkese sesleniyorum: Benim kızımı sokakta görebilirler, içki içmiş veya belki elinde sigara ile görüntülenmiş olabilir. Ben bunlara izin veriyorum kardeşim! Diğerlerine b.k yemek düşer! Benim kızım; benden gizli, bilmediğim bir şeyi asla yapmaz. 15 yaşında ve gençliğini yaşayacak. Hangimiz o yaşlarda gizli gizli sigara içmedik, alkol almadık ki? Hatta benim kontrolümde, arada bir içsin istiyorum ki; içince neler oluyor görsün. İyi bir şey mi, kötü bir şey mi anlasın istiyorum. Buradan ilan ediyorum; karışmayacaklar benim kızıma! Kızıma böyle davrandığım için dengeli bir çocuk oldu. Biz 18 yaşında başladık bunlara, onlar 15'te başlıyor. Hepimiz çocuk olduk; sigara içtik, içki içtik, dans ettik, öpüştük... Benim hiçbir yasağım yok; bunu herkes bilsin." sözlerine Zehra'nın babası Kaya Çilingiroğlu ise katılmadığını belirtti.


Hülya Avşar'ın bu sözlerini programına taşıyan Nagehan Alçı'nın Zehra Çilingiroğlu ile ilgili söylediklerinin yankısı sürüyor. Programa telefonla bağlanarak Alçı'yı eleştiren Avşar'ın dobra açıklamaları neden tepki çekti? Bir annenin kızıyla arasında daha yakın bir bağ kurması, kendisinden bir şey saklamaması için takındığı tavırda bir anormallik aranması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Röportajı yapan kişi benim. Hülya'nın söylediği laf özetle şuydu; "Kimse kızımı yargılamaya kalkmasın. Gerekiyorsa ben annesi olarak kulağını çekerim." Maalesef yanlış anlaşıldı. "Sigara da içsin, alkol de alsın, öpüşsün de, ben izin veriyorum kime ne?" gibi bir anlam çıkardı insanlar. Tabi ki yok böyle bir şey. Röportajda Hülya'nın mimiklerini bizzat gören benim. Ancak her söylediği lafın arkasına Hülya bunu dedi ama aslında şunu demek istedi gibi bir şey yazamayız. Kızıyla ilgili sorunlarla kendisi ilgilenmek istiyor. Zehra bir yanlış mı yaptı, cezasını Hülya Avşar vermek istiyor. Kimsenin Zehra hakkında yargıçlık yapmasını istemiyor. Kadın çok haklı. Kaya Bey'in, Hülya'nın sözlerini yanlış anlaması üzerine yaptığı açıklama üzerine herkes gaza geldi ve Hülya'ya saldırmaya başladı. Çocuğu için çırpınan bir anne olan Hülya Avşar, "Herkes çok haklı, benim kızım iğrenç bir kız, bir daha yanlış davranışlarda bulunursa evlatlıktan reddedeceğim, böyle kızım olmaz olsun" mu demeliydi? Hangi anne kızı için kötülük diler? Zamanında kimse anne babayı eleştirmedi, Zehra'ya yüklendi. Şimdi de herkes Hülya'nın açıklamalarını eleştiriyor. Olayın yakın şahidi olarak Hülya Avşar'ın kızı Zehra için ne kadar özenli davrandığını biliyorum. Anne-kız her şeyi aralarında çözmek istiyorlar hepsi bu.

 

"DENEDİK AMA OLMADI" LAFINI DUYABİLİRİZ

Ebru Şallı, Sinan Akçıl'la birlikte olduğunu sonunda itiraf etti. Sinan Akçıl'ın, "Onu tanıdığım için çok mutluyum. Ebru, bugüne kadar tanıdığım en kutsal ve saygıdeğer kadınlardan biri. İnsanlar biraz rahat bırakırsa birbirimizi tanımaya çalışıyoruz" açıklaması, çiftin ilişkisine olumlu yansıdı. Ebru Şallı, "Sinan'ın 10 gün önce benim için yaptığı açıklamalar, çok hoşuma gitti. İlişkimizi hızlandıran da o açıklamalar oldu" dedi. Şallı, sevgilisinin komplimanlarını da karşılıksız bırakmadı: "Sinan bir deha ve benim için çok özel bir erkek."


Karşılıklı itiraflar da geldi. Çifti ne zaman yan yana göreceğiz? Harun Tan'ın bir yorumu olur mu bu ilişki için yoksa o da misilleme yolunu mu seçer?

Harun Tan misilleme yapacak bir insan değil. Ebru ile Sinan aralarındaki şeyin adını koyamadıkları için onları yakın zamanda el ele zor görürüz. Bence halen birbirlerini tanıma aşamasındalar. Kendilerine veya birbirlerine güvenmiyorlar. Yakınlaşmalarının nedenini de Ebru açıkladı zaten. Sinan'ın sözleri bu süreci hızlandırmış. Flörtü basın yoluyla yapıyorlar. Bir süre sonra, "Denedik ama olmadı" lafını da duyarsak şaşırmayalım.

 

 

ÖZKAN UĞUR SAHNE VE SETLERE GERİ DÖNÜYOR! DETAYLAR!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları