Haluk ile Meltem'in boşanma kararına bir öneri geldi! Çocuklar Duymasın yeni bölümde ne olacak?

Çocuklar Duymasın dizisinde Haluk ile Meltem'in boşanma kararına bir öneri geldi. Mesut Yar köşe yazısında "Ben olsaydım Haluk ile Meltem'i boşardım" dedi. Peki Çocuklar Duymasın yeni bölümde ne olacak?

Berfu Gürle
08 Kasım 2017 - 10:28
Yeni Bölüm

Pazar günleri Kanal D ekranında seyircisiyle buluşan dizi Çocuklar Duymasın'da Haluk ile Meltem'in boşanma kararına bir öneri geldi. Mesut Yar dizinin sürekli tekrara düştüğü yorumu yaparken ben olsaydım ikili boşardım dedi.

Yine barışacaklar

Daha önce birçok kez ayrılma kararı alan ikili her ayrılma kararından donmuş olarak yola devam ettiler. Bu ayılma kararınında böyle sonuçlanacağını düşünen Yar, dizisinin senaristine bir tavsiyede bulundu. "Ben olsam Haluk ile Meltem'i boşardım" dedi.  

Gündelik hayatın konusu işleniyor

Dizi de gündelik yaşamı neden ve sonuçlarıyla anlatma ve tespit çıkarma çabası olduğunu söyleyen Yar'a göre çağımızda artan ayrılıklar için çiftin gerçekten boşanması bu sorunu yaşayan ailelerininde gerçeklerini gözler önüne serecek. 

Çocuklar Duymasın yeni bölümde ne olacak?

Çocuklar Duymasın 16. Bölümünde Haluk ile Meltem ayrılık kararına alışmaya çalışırlar. Bireysel olarak yaptıkları aktiviteler ile durumu atlatmaya çalışırken Haluk'un kızlarla fotoğrafını gören Meltem onu kıskanacak. Muhtemelen de bir barışma süreci gerçekleşek. 12 Kasım tarihinde ekranlara gelecek yeni bölümü ile tüm sorular yanıtlarını bulacak.

Çocuklar Duymasın 16. Bölüm Fragmanı  

ETİKETLER : ÇOCUKLAR DUYMASIN

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları