Hande Doğandemir Can Kırıkları dizisi ile anlaştı!

Hande Doğandemir'in yeni dizisi belli oldu! Sevilen oyuncunun merakla beklenen yeni dizisi Can Kırıkları hakkında!

Nurşah
03 Ağustos 2018 - 15:24
Magazin

Son olarak 2016 senesinde ekrana gelen Muhteşem Yüzyıl Kösem ile izleyici karşısına çıkan Hande Doğandemir gelecek sezon yayınlanmaya başlayacak olan Can Kırıkları adlı dizi ile anlaştı!

18-08/03/hande-dogandemir-yeni-dizi.jpg 

Hande Doğandemir Atv ekranlarında olacak!

Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Can Kırıkları adlı dizide Leyla karakterini canlandırması için ilk olarak Elçin Sangu'ya teklif götürülmüştü... Başarılı oyuncunun diğer projeleri ile çakışan dizi takviminden dolayı bu teklife olumlu yanıt veremediği söylentiler arasında yer alıyordu.

Tüm bu gelişmelerin ardından Can Kırıkları dizisinde başrol teklifi, Hande Doğandemir'e götürüldü. Genç oyuncunun bu teklife sıcak baktığı ve dizi ekibi ile birlikte önümüzdeki günlerde sete çıkacağı söyleniyor. Başarılı oyuncunun dizideki partnerinin ise Seçkin Özdemir olacağı da medya kulislerinde dolaşan dedikodular arasında! Gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz...

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat