Hercai dizisinde sürpriz ayrılık! Kadroda değişiklik yaşandı..

atv ekranlarının sevilen dizisi Hercai'nin kadrosunda büyük bir değişiklik yaşandı.

Merve Mutlu Dorak
17 Haziran 2019 - 09:19
Yeni Bölüm

Başrollerinde Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün yer aldığı ve atv ekranlarında yayınlandığı günden beri büyük ses getirerek hayran kitlesini her geçen gün katlayan Hercai dizisinin kadrosunda sürpriz bir değişiklik yaşandı. 

19-06/17/hercai-dizisi.jpg

Her cuma atv ekranlarında izleyici ile buluşan ve 12. bölümü ile sezon finaline giren Hercai dizisi, "İntikamdan doğan bir aşk masalı" sloganı ile yola çıkmıştı. Reyyan ve Miran karakterlerinin, bir intikam hikayesi ile başlayan büyük aşkları bu yolda birçok engele takılmış, izleyenler ise ikilinin bir araya gelmesini beklemişti. 

19-06/17/reymir.jpg

Büyük beğeni toplayan Hercai dizisinin kadrosunda yaşanan değişiklik ise izleyicileri etkileyecek gibi görünüyor. Dizinin senaristi Eda Tezcan, sezon finali yapan ve Eylül'de kaldığı yerden devam edecek olan dizinin kadrosundan ayrıldı.. 

Diziyi diğer senaristleri Pelin Gülcan ve Berşan Tan'ın sevilen hikayeyi yazmaya devam edeceği ve Tezcan'dan kalan boş senarist koltuğuna oturacak isimlerin de yakın zamanda belli olacağı öğrenildi.

Tezcan, paylaştığı veda notu ile takipçilerine bu haberi kendisi verdi.

19-06/17/eda-tezcan.png

"Sanırım iyi bir veda için en başa dönmeliyim. Hercai’nin ilk görseline. Kah ağladığım kah güldüğüm, deli gibi aşık olduğum bu hikayeyi yazarken en çok bu salıncağı sevmiştim. Göğe kurulan salıncakta başlayan bir aşk hikayesi, bir masaldı Hercai. Benim için bir yandan zor bir yandan da keyifli bir süreçti bu hikayeyle hemhal olmak. Reyyan gibi aşık oldum, Miran gibi pişman, Zehra gibi Aslanbey konağı kapısında tırnaklarımı bıraktım, Azat’la yıkıldım, Hazar’la ağladım... Anlatılamayacak bir sürü duygu işte.. Hikayeleri yazarların çocukları gibidir. Onu herkes çok sever ama en çok yazarı sever. Hercai bu anlamda da benim için çok özel bir projeydi. Elimden ve yüreğimden geldiğince tüm kalbimle büyütmeye çalıştığım bir bebekti o. Ben kalbime ve duyguma yaslanarak tüm samimiyetimle doğru bildiğimi yazdım. Sürç-i lisan ettiysem affola.

Benim masalsı dünyama inanan, varlığının tüm zerresini bu işe koyan sevgili dostum Banu Akdeniz’e ilk teşekkür. Tüm bu güzel ekibi bir araya getirdi ve hiçbir şeyi esirgemedi bu masaldan. Yani başkahramanımız o. Sonra bu masalı hayalimden de öte güzel çeken Cem ve Benal’e, tüm muhteşem oyuncularımıza, müzikleriyle kalbime taht kuran Ender’e,kurgucumuz Serdar Çakular’a, görüntü yönetmenimiz Ali Aslan’a, tüm teknik ekibe, set çalışanlarına, Hercai de emeği olan yüzlerce emekçi arkadaşıma ve elbette bu projeye ve kalemime inanan kanalımız Atv ye sonsuz teşekkür ediyorum.

Hercai yoluna 2. Sezonda bensiz devam edecek ve tüm duam hiç bir zaman zirveden inmemesi. Ben her zaman dostlarımın ve Hercai’nin başarısıyla gurur duyacağım. Yolu açık ve uzun olsun.

Ve son olarak sevgili izleyiciler. En büyük teşekkür size. Linçlerinizi özleyeceğim. Hercai sizin teveccühünüz sayesinde bu kadar sevildi. Hepiniz daha iyisi olsun istediniz biliyorum. Derdimiz ortaktı. İyi ki varsınız. Bu hikayeden en büyük kazancımı geçen hafta Afrika kıtasında dilimizi bilmeyen insanlar arasında bana bir ayna verilip Allah’a emanet edildiğimde aldım. Bir yazar daha ne kazanabilir? Hepinizi seviyorum ve başka masallarda buluşmak üzere bir süre size veda ediyorum. Bilmeden kırdıklarım üzdüklerim olduysa affola. Sevgiler "

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat