Hercai dizisinde yanan kulübenin sırrı ortaya çıktı!

Hercai dizisinde ekrana gelen yangın sahnesi izieyicilerin yüreklerini ağızlarına getirmişti... Bu sahnelerde yanan kulübenin sırrı ortaya çıktı!

Nurşah
24 Nisan 2019 - 15:11
Yeni Bölüm

Mia Yapım imzası taşıyan Hercai dizisi reyting listelerindeki başarısı ile göz dolduruyor. Reyyan'ın içerisindeyken aleve verdiği kulübenin, dizi için özel olarak yapıldığı ortaya çıktı!

19-04/24/hercai-yanan-kulube.jpeg

Hercai dizisinden gerçekçi sahneler!

Hercai dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Bu kadar kısa sürede bir başarı sağlamasının bir diğer nedeni de; mekan tasvirleri... Reyyan ile Miran'ın kaldıkları ve ardından içerisinde Reyyan varken alevler içerisinde kalan kulübenin, Hercai dizisi için özel olarak yapıldığı ortaya çıktı!

19-04/24/hercaide-yanan-kulube.jpg

Dizinin yönetmeni Cem Karcı, bu sahneler için görsel efekt kullanmaya yanaşmayınca yapım ekibi kolları sıvadı... Yapımı bir ay süren bu kulübe için 25 kişi emek harcadı ve kulübe özel olarak dekore edildi. Yapıldıktan hemen sonra sahnenin gerektirdiği şekilde yakıldı. Bu sahnelerin çekimi esnasında, set ekibinden kimsenin zarar görmemesi ve olası kazaları önlemek için de üç itfaiye ekibi hazır olarak bekledi... Hercai, merak ve heyecan dolu yeni bölümleri ile her cuma akşamı Atv ekranlarında izleyici karşısında olmaya devam ediyor...

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat