Hercai Gönül (Oya Unustası) kimdir?

atv ekranlarının yeni dizisi Hercai, oyuncularıyla oldukça dikkat çekiyor. Hercai Gönül kimdir? Gerçek adı nedir? İşte tüm merak edilenler..

Merve Mutlu Dorak
15 Mart 2019 - 14:22
Yeni Bölüm

atv ekranlarının yeni dizisi Hercai, oyuncularıyla oldukça dikkat çekiyor. Hercai Gönül kimdir? Gerçek adı nedir? 

Hercai Gönül kimdir?

19-03/14/hercai-gonul.png

Aslanbey'lerin kızıdır. Masal gibi ve büyük bir aşk yaşamak isteyen Gönül içinde olduğu hikayeyi kendi aşk hikayesi sansa da aslında sadece başkasının hikayesindedir..

Hercai dizisinde Gönül karakterini Oya Unustası canlandırmaktadır. 

Oya Unustası kimdir?

19-03/14/unustasi-oya.png

1988 doğumlu olan oyuncu M.S.Ü. Devlet Konservatuarı Flüt Bölümü mezunu olmasının yanısıra piyano çalıyor. Öğrenciyken şan eğitimi de alan oyuncu güzel bir sese sahip. Okuldan sonra, önce Platofilm'de Ayla Algan'dan sahne sanatları ve oyunculuk eğitimi alan Oya Unusta buradaki yeteneğinin farkına varıp, daha sonra eğitimine Altan Gördüm-Vahide Gördüm çiftinin kurmuş olduğu 35,5‘ta devam ediyor. Daha önce Diriliş Ertuğrul dizisinde Sugay Hatun karakterini canlandırarak büyük bir çıkış yakaladı. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat