Hercai Miran (Akın Akınözü) kimdir?

Hercai'nin başrol oyuncusu Miran karakterini canlandıran Akın Akınözü kimdir? Hakkında merak edilenler...

Nurşah
15 Mart 2019 - 15:13
Yeni Bölüm

Hercai dizisinde Miran karakteri ile başrolde yer alan Akın Akınözü kimdir? Kaç yaşında ve hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor...

19-03/15/hercai-miran.png

Hercai Miran kimdir?

Miran Aslanbey'in bir yanı aşk bir yanı intikam ateşi ile yanmaktadır. Ailenin veliahtı olan Miran, tek varistir ve hayatın bir cilvesi olarak düşmanı olan Şadoğlu'nun kızına aşık olur. 

Hercai dizisi konusu

Midyat'a uzun bir aradan sonra İstanbullu bir iş insanı olarak dönen Miran Aslanbey, düşmanı olan Nasuh Şadoğlu'na torunu Reyyan ile evlenmeyi teklif eder. yörenin en güçlü aile reisi Nasuh’un çok iyi bir kısmet dediği Miran için farklı planları vardır! Ona bir torun verecektir ama Reyyan'ı değil Gönül'ü vermek ister. Bu durum Reyyan'ın da Yaren'in de hayatını etkileyecektir. 
19-03/15/akin-akinozu-kimdir.jpg

Akın Akınözü kimdir?

1 Ocak 1990 doğumlu oyuncu an itibarıyla 29 yaşındadır. TED Ankara Koleji- Matematik Fen Bölümü, Santa Monica College, Los Angeles – General Studies, UC- Berkeley – Applied Math okul eğitimlerinin ardından oyunculuk alanında da pek çok eğitim almıştır. “Azrail” isimli kısa filmde rol alan oyuncu; Arkadaşlar İyidir, Payitaht Abdülhamid ve Aslan Ailem dizileri ile izleyici karşısına çıkmıştır.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat