Hercai Sultan (Gülçin Santırcıoğlu) kimdir?

Atv ekranlarının yeni dizisi Hercai, oyuncularıyla oldukça dikkat çekiyor. Hercai Sultan kimdir? Gerçek adı nedir? İşte tüm merak edilenler..

Merve Mutlu Dorak
15 Mart 2019 - 17:28
Yeni Bölüm

Atv ekranlarının yeni dizisi Hercai, oyuncularıyla oldukça dikkat çekiyor. Hercai Sultan kimdir? Gerçek adı nedir?

Hercai Sultan kimdir?

19-03/14/gulcin-san.png

Sultan, adı gibi sultan olmak isteyen bir kadındır. Kalbinde kızından başka kimseye yer yoktur. Varı yoğu kızı Gönül’dür. Sultan olmaya yemin ettiği için kızını zengin olan Miran ile evlendirmek ister.

Hercai dizisinde Sultan karakterini Gülçin Santırcıoğlu canlandırmaktadır. 

Gülçin Santırcıoğlu kimdir?

19-03/14/gulcin-sant.jpg

Gülçin Santırcıoğlu, 1977 yılında İzmir’de doğmuştur. Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuvarı Sahne Sanatları Opera Şan Bölümü’nde tamamlamıştır. 2005 yılında Türev sinema filmi ile kariyerine adım atmıştır.

Elveda Rumeli dizisinde canlandırdığı karakterle tanınmaktadır. Doktorlar, Sensiz Yaşayamam, Bir Çocuk Sevdim, Kara Ekmek, Oyunbozan gibi dizilerde rol almıştır. Diriliş Ertuğrul dizisinin kadrosuna dahil olmuş ve Çolpan karakterini canlandırmıştır.

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat