resim yok
15 Ocak 2013 - 00:00

 

Aksum ile Erdoğan'ın evliliklerini oynadıkları diziler mi bitirdi?

 

 

20 Dakika dizisinin Ali’si İlker Aksum Haziran 2008 tarihinde evlendiği Belgin Erdoğan’dan Eylül 2012 tarihinde boşanmıştı. Erdoğan ayrılığın ardından “Bir ankete göre aşk, en ihtiyaç duyulmayan zamanda başlar, en ihtiyaç duyulan zamanda biter” diye tweet yazmıştı. Aksum'sa o günlerde sessizliğini korudu. Aradan dört ay geçti. İlk defa konuştu.

Aksum “Diziler bizi pohpohluyor. Bitince de puff oluyorsun. Çalışmaktan birbirimizi göremedik, konuşamadık. Böyle evlilik olur mu? Önce benim diziler yüzünden sarsıldık. Sonra o oyunculukla haşır neşir oldu. İşte bu yüzden olanlar oldu” dedi. Erdoğan o dönemde rating rekorları kıran Huzur Sokağı dizisine başladı. Aksum’un Kötü Yol dizisi rating yüzünden yayından kalktı. Rating savaşı dört senedir mutlu bir ilişkileri olan iki başrol oyuncusunun evliliklerini bitirdi.

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları