Huzur Sokağı senaristi neden işinden oldu?

Huzur Sokağı dizisinin senaristinin Başbakan Erdoğan'a Facebook'tan yazdığı satırlar işinden olmasına neden oldu.

resim yok
27 Haziran 2013 - 12:37
Magazin

Huzur Sokağı dizisinin senaristinin Başbakan Erdoğan'a Facebook'tan yazdığı satırlar işinden olmasına neden oldu!

 

Tepki gördü


atv'de yayınlanan "Huzur Sokağı" adlı dizisinin senarist grubundan Alev Toprakoğlu'nun, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili kişisel hesabında paylaşmış olduğu yazısını yapımcı şirketin tepkisine yol açtı.

 

Ne yazmıştı?

Şule Yüksel Şenler'in kitabından uyarlanan ve ATV'de yayınlanan "Huzur Sokağı" dizisinin senaristlerinden Alev Toprakoğlu Facebook sayfasında Başbakan Erdoğan’a hitaben “Allah belanı versin RTE, hâlâ yalan söylüyorsun” yazmıştı.

Dizinin yapımcısı SET Film bugün yaptığı bir açıklama ile Toprakoğlu'yla tüm ilişkilerini sonlandırdıklarını açıkladı ve o mesaja çok sert tepki gösterdi.

İşte SET Film'in açıklaması:

KÜFÜR BİR GÖRÜŞ DEĞİL CİNNET HALİDİR

''atv'de yayınlanmakta bulunan Huzur Sokağı adlı televizyon dizimizle ilgili senarist grubunda yer alan Alev Toprakoğlu'nun kendine ait facebook hesabında, sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili paylaştığı yakışıksız ifadelerin yer aldığı bilgi paylaşımının, çeşitli medya mecralarında Huzur Sokağı dizimizin ismiyle birlikte anılmasına istinaden duyduğumuz rahatsızlık ve üzüntüye dair açıklamamız aşağıda yer almaktadır.

Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi çerçevesinde yaptığımız bu açıklamayı dikkatlerinize sunarız.

Alev Toprakoğlu'nun, facebook hesabında paylaşmış olduğu, sadece hakaretten ibaret olan yazısı, tasvip edilecek bir yazı değildir.
[reklam]
Küfür ve hakaret bir görüş değil, bir cinnet halidir. Bu hale gelmiş bir insanında bizimle birlikte, Huzur Sokağı dizisinde olması düşünülemez.

ŞİRKETİMİZ VE DİZİMİZLE İLİŞİĞİ KALMAMIŞTIR

Hayatını yazıyla ifade edip, kazanan insanların hakaret etmesini değil, varsa fikirlerini söylemesini tercih ederiz.

Alev Toprakoğlu'nun yazmış olduğu küfür ve hakaret dolu kelimelerinden dolayı da bu kişinin, yapım şirketimiz Set film ve Huzur Sokağı dizisiyle de, bundan böyle bir ilişiğinin kalmadığını önemle duyururuz.

Herkesin kendi alevini taşıdığı bu Dünya'da insanlık, barış ve sevginin kalıcı olması ümidiyle...

 

 

GÜVEN HOKNA, O HABERE İSYAN ETTİ! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat