Huzur Sokağı'na yeni isimler katıldı!

atv ekranlarında yayınlandığı ilk günden bu yana ilgiyle izlenen Huzur Sokağı, kadrosuna yeni isimler katmaya devam ediyor.

resim yok
23 Ekim 2013 - 12:08
Magazin

atv ekranlarında yayınlandığı ilk günden bu yana ilgiyle izlenen Huzur Sokağı, kadrosuna yeni isimler katmaya devam ediyor.

 

DENGELERİ DEĞİŞTİRECEK!

Huzur Sokağı'na tüm dengeleri değiştirecek bir karakter katılıyor.

 

Daha önce birçok dizide rol almış olan, ekranların beğenilen yüzlerinden Gülden Dudarık, "Zeliha" karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

 

NE ZAMAN DAHİL OLACAK?

Başrollerini Kutsi, Selin Demiratar ve Sinem Öztürk'ün paylaştıkları Huzur Sokağı'nın oyuncu kadrosuna 43. bölümden itibaren dâhil olan Gülden Dudarık, dizide "Zeliha" karakterine hayat verecek.

Dizinin, Cuma günü yayınlanacak olan yeni bölümünde, oynadığı karakterle büyük ses getirecek olan Gülden Dudarık, diziye dâhil olduğu daha ilk bölümden itibaren, herkesi şaşırtacak.

 

BİR DİĞER İSİM İSE...

Dizinin kadrosuna dâhil olan bir başka isim de, yine ekranların tanınan simalarından biri, Melahat Abbasova

Abbasova da dizinin Cuma günü ekrana gelecek olan 43. bölümünden itibaren Huzur Sokağı'nda olacak.

 

HUZUR SOKAĞI HAKKINDA

"Aşkın iğnesiyle dikilen dikiş, kıyamete kadar sökülmez imiş..."

Ünlü yazar Şule Yüksel Şenler'in aynı adlı eserinden esinlenerek çekilen dizi, herkesin büyük özlem duyduğu huzurlu bir semtin aynı mahallesinde yaşayan birbirine zıt iki kişinin yaşadığı dramatik ve ibret verici aşk hikâyesini ekrana getiriyor.

Bambaşka dünyaların insanları olan Feyza ve Bilal'in ölümsüz aşkını anlatan dizide Feyza'yı Selin Demiratar, Bilal'i ise Kutsi canlandırıyor. 

 

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

 

Son bölümün kısa bir özetini hatırlamamız gerekirse:[reklam]

Feyza ve Bilal’in yollarının ayrılması Kevser ve Saadet için yeni bir umut ışığı olmuştur. Şükran ve Bilal’in önündeki engelin tamamen kalktığını ve Bilal’in net cevabını duyan Kevser, Saadet’e müjdeyi verir. Bu haber, Şükran için de umut vericidir.

 

Bilal’in Şükran konusundaki tavrı ise herkes için büyük hayal kırıklığına neden olur. Feyza tarafında ise sular durulmaz. Feyza, babasını hapishanede ziyaret ederek ona rest çeker.

 

Ülker’in sürpriz yardımıyla yeni bir eve taşınır. Kevser ise Bilal’i Feyza’dan tamamen kopartmak için harekete geçerek yeni bir gelin adayı bulur. Bilal’le yollarını ayırmış olsa da onun bağlılığından, sevgisinden hiçbir zaman şüphe etmeyen Feyza, duyduğu haberle yıkılır.

 

 

HUZUR SOKAĞI'NIN İKİ YILDIZI KONUŞTU! İŞTE DETAYLAR!

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat