Huzur Sokağı'nda hareketli günler! Sürpriz ayrılık!

ATV'de ekrana gelen yüksek reytingli dizi Huzur Sokağı'nda sürpriz ayrılık!

resim yok
30 Temmuz 2013 - 11:18
Magazin

ATV'de ekrana gelen yüksek reytingli dizi Huzur Sokağı'nda sürpriz ayrılık!

 

Hareketli günler


Atv'nin Huzur Sokağı dizisini bir iç yapım olarak çekmeye karar vermesi ve Set Film ile yollarını ayırması sonucunda beklenen bazı gelişmeler yaşandı.

 

Yönetmen değişikliği

Daha önce ATV yönetiminin aldığı kararla yeni sezonda 'iç yapım' olarak çekilmeye başlanacak olan Huzur Sokağı'nın yönetmeni Şenol Sönmez diziden ayrıldı.

Daha önce Set Görsel imzasını taşıyan Huzur Sokağı'nın yönetmenliğini yapan Şenol Sönmez, yeni sezonda diziden ayrıldığını açıkladı.

 

Twitter'dan duyurdu

Dizinin 1. sezon yönetmeni Şenol Sönmez dizi ile yollarını ayırdığını Twitter üzerinden şu sözlerle duyurdu:

''Yeni sezonda 'Huzur Sokağı' dizisinde olmayacagımı borsaya bildiririm sevgiler emeği gecen herkese tesekkurler...''

 

Sürpriz gelişme yaşanmıştı

 

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde dizi sektöründe bir ilk niteliği taşıyan değişiklik yaşanmış ve ATV, başarılı reyting sonuçlarına imza atan dizisi Huzur Sokağı'nı yapımcısından alıp yeni sezonda iç yapım olarak yapma kararı almıştı.

Geçen sezonun reytinglerde başarılı ama senaristinin ve yönetmeninin sıkça değiştiği dizisi Huzur Sokağı bundan böyle Set Görsel imzası taşımayacak.

ATV'nin aldığı bu değişiklik kararı ile İç Yapım olarak imza atacağı dizide teknik ekip, olduğu gibi işine devam edecek.
[reklam]
Kutsi, Selin Demiratar, Yeşim Salkım, Nilgün Kasapbaşoğlu, Hakan Eratik, Toygun Ateş, Gökhan Mete'nin rol aldığı dizinin gösterildiği kanal, yönetiminin almış olduğu bu karar sürpriz olarak karşılandı.

 

Dizi hakkında

"Aşkın iğnesiyle dikilen dikiş, kıyamete kadar sökülmez imiş..."

Ünlü yazar Şule Yüksel Şenler'in aynı adlı eserinden esinlenerek çekilen dizi, herkesin büyük özlem duyduğu huzurlu bir semtin aynı mahallesinde yaşayan birbirine zıt iki kişinin yaşadığı dramatik ve ibret verici aşk hikâyesini ekrana getiriyor.

Bambaşka dünyaların insanları olan Feyza ve Bilal'in ölümsüz aşkını anlatan dizide Feyza'yı Selin Demiratar, Bilal'i ise Kutsi canlandırıyor.

 

 

HUZUR SOKAĞI'NIN YILDIZLARINDAN YEŞİM SALKIM'IN ÜMİTSİZLİĞİ! DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat