Huzur Sokağı'nda önemli değişiklik!

ATV bir ilke imza atarak, reytinglerin başarılı dizisi Huzur Sokağı'nda önemli bir değişiklik kararı aldı.

resim yok
25 Temmuz 2013 - 16:42
Magazin

ATV bir ilke imza atarak, reytinglerin başarılı dizisi Huzur Sokağı'nda şok bir değişiklik kararı aldı!

Dizi sektöründe bir ilk niteliği taşıyan o değişikliğin ayrıntıları:

 

Artık iç yapım

ATV, başarılı reyting sonuçlarına imza atan dizisi Huzur Sokağı'nı yapımcısından alıp yeni sezonda iç yapım olarak yapma kararı aldı.

 

Set Görsel imzası taşımayacak


Geçen sezonun reytinglerde başarılı ama senaristinin ve yönetmeninin sıkça değiştiği dizisi Huzur Sokağı bundan böyle Set Görsel imzası taşımayacak.

ATV'nin aldığı bu değişiklik kararı ile İç Yapım olarak imza atacağı dizide tüm teknik ekip, olduğu gibi işine devam edecek.

 

Sürpriz olarak karşılandı

Kutsi, Selin Demiratar, Yeşim Salkım, Nilgün Kasapbaşoğlu, Hakan Eratik, Toygun Ateş, Gökhan Mete'nin rol aldığı dizinin gösterildiği kanal, yönetiminin almış olduğu bu karar sürpriz olarak karşılandı.

Dizinin bugüne kadar yapımcılığını üstlenen Set Görsel'in sahibi Mükremin Atmaca'nın bu değişikliğe ne tepki vereceği ve kanalın neden böyle bir karar aldığı konusundaki gelişmelerle karşınızda olmaya devam edeceğiz.

Dizi hakkında

"Aşkın iğnesiyle dikilen dikiş, kıyamete kadar sökülmez imiş..."
[reklam]
Ünlü yazar Şule Yüksel Şenler'in aynı adlı eserinden esinlenerek çekilen dizi, herkesin büyük özlem duyduğu huzurlu bir semtin aynı mahallesinde yaşayan birbirine zıt iki kişinin yaşadığı dramatik ve ibret verici aşk hikâyesini ekrana getiriyor.

Bambaşka dünyaların insanları olan Feyza ve Bilal'in ölümsüz aşkını anlatan dizide Feyza'yı Selin Demiratar, Bilal'i ise Kutsi canlandırıyor.

Dizinin diğer oyuncuları ise; Güven Hokna, Sinem Öztürk, Gökhan Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu, Yeşim Salkım, Suavi Eren, Hakan Eratik, Toygun Ateş, Fatma Karanfil, Fevza Çıpa, Halef Tiken, Toygun Ateş, Fatoş Sılan, Belgin Erdoğan, Ülkü Taşkın, Gülşah Buzlu.

Şule Yüksel Şenler'in aynı adlı romanından uyarlanarak ekrana gelen dizinin yeni sezonu için hazırlıklar sürüyor.

 

 

DİZİNİN FEYZA'SINDAN İLGİNÇ AÇIKLAMALAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat